0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Zigmundo Froido sesuo

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 4.99 SoldOut

Knygos "Zigmundo Froido sesuo" aprašymas

„Visą gyvenimą brolis savo darbais mėgino įrodyti, kad žmonių padermės esmė yra kaltė: kiekvienas yra kaltininkas, nes kiekvienas kadaise buvo vaikas, o kiekvienas vaikas, varžydamasis dėl motinos meilės, yra troškęs savo priešininko – tėvo mirties. Šitaip kalbėdavo mano brolis Zigmundas.“

Romanas „Zigmundo Froido sesuo“ yra paremtas biografiniais Z. Froido gyvenimo faktais, pasakojamas jo sesers Adolfinos vardu. Romano veiksmas pradedamas 1938 m. kai Vienoje įsisiautėja naciai. Pasinaudodamas savo ryšiais Z. Froidas persikelia į Londoną. Jis išsiveža šeimą, žmonos seserį, gydytoją ir net šuniuką, tačiau palieka Vienoje keturias seseris... Meistriškai atkurdamas to meto Europos visuomenę ir jos nuotaikas G. Smilevski vaizduoja ir kitas garsiais asmenybes – F. Nyčę, V. Van Gogą, Ž. De Nervalį, G. Klimtą.

Goce Smilevski (g. 1975) yra vienas originaliausių šiuolaikinių makedonų rašytojų. Autoriaus romanas „Zigmundo Froido sesuo“ 2010 m. apdovanotas Europos Sąjungos literatūrine premija ir pelnė rašytojui pasaulinę šlovę.
Europos Sąjungos literatūrine premija apdovanotas romanas „Zigmundo Froido sesuo“ išleidžiamas lietuvių kalba. Tai pirmas šiuolaikinės makedonų literatūros vertimas, atskleidžiantis savitą ir jautrų Goce Smilevski stilių.

Vertė Laima Masytė

  • Autorius: Goce Smilevski
  • Leidėjas: Metodika
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094441042

Parašykite atsiliepimą apie "Zigmundo Froido sesuo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Zigmundo Froido sesuo", kurią skaitytojams dovanoja Goce Smilevski. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Goce Smilevski su knyga "Zigmundo Froido sesuo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Zigmundo Froido sesuo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Goce Smilevski. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Zigmundo Froido sesuo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Zigmundo Froido sesuo" perkama kartu