⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žinau, kad nieko nežinau

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-27 Vaida

Įdomiai rutuliojasi istoriją, kaip kiekvienas tavo gyvenimo žingsnis turi įtakos ateičiai. Kodėl darome gyvenime dalykus, patys nesuprasdami kodėl juos darome. Buvo įdomu skaityti


2022-12-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žinau, kad nieko nežinau" aprašymas

„Žinau, kad nieko nežinau“, aštunta Jolitos Herlyn, Lietuvoje žinomos meilės romanų autorės, knyga yra kitokio žanro. Rašytoja ją vadina psichologiniu trileriu, kuriame pasakojama apie praeities klaidas ir jų įtaką mūsų dabarčiai, kaltę, atleidimą, meilę, aistrą, išdavystę ir išlikimą žmogumi bet kokiomis sąlygomis.

Romano „Žinau, kad nieko nežinau“ užuomazga yra laukiamai intriguojanti – filosofijos dėstytojas Marius gauna siuntinį su keistu turiniu. Tiek keistu, kad gavėjui sunku suprasti – ar tai pokštas (jo nuomone – nevykęs), ar į asmeninį įžeidimą panašėjanti provokacija? O gal tai priekabiavimo skandalo aidas? Kol dėstytojas aiškinasi, kas į jo darbovietę, Socialinių mokslų katedrą, atsiuntė nelemtą siuntinį, jo šeimas gyvenimas pradeda griūti.

Jolita Herlyn pažymi, kad šalia įtemptos trilerio linijos romane „Žinau, kad nieko nežinau“ yra stiprūs detektyvo elementai ir, be abejo, šeimyninės dramos fragmentai.

Romano herojaus Mariaus profesija turi ir autobiografinį atspalvį - Jolita Herlyn 1990 metais baigė Maskvos Lomonosovo universiteto Filosofijos studijas (Maskvoje ištekėjo pirmą kartą – už argentiniečio Patricio) ir iki 1997 metų Klaipėdos universitete dėstė logikos ir filosofijos kursus.

Baigusi filosofijos dėstytojos karjerą Jolita Herlyn dirbo Klaipėdos miesto savivaldybės Tarptautinių ryšių skyriuje. Šiame darbe pradėjo rašyti – kūrė tekstus vietos spaudai. Anot jos, visa ši veikla buvo įdomi, o ir sekėsi neblogai – tikriausiai dėl to, kad viską vertino kaip hobį.
Moters organizaciniai gebėjimai ir įgūdžiai buvo pastebėti – regatą Klaipėdoje organizuojančią Jolitą įsidėmėjo renginį remiančio banko atstovai. Jie pasiūlė moteriai kandidatuoti į darbo vietą jų įmonėje. Sėkmingai įveikusi atranką, Jolita Herlyn išvyko į Kopenhagą, kur vadovavo dviejų susijungusių bankų rinkodaros skyriui. Čia moteris įsimylėjo antrąsyk.
Dabar su vyru Svenu ji augina sūnų ir gyvena Hamburge. Šiuo metu didžiausią dėmesį skiria rašymui. Ji pasakoja, kad pirmoji jos vyro aistra yra buriavimas, tačiau jai labiau patinka antroji – motociklai. Du kartus per metus Jolita ir Svenas leidžiasi į nuotykius Europoje „Harley“ motociklu – tai laikas, skirtas tik jiems.

Kalbėdama apie jos kūrybai padarusias įtaką knygas, Jolita Herlyn suformulavo pranešimą, galintį tapti raktu skaitytojams, besiruošiantiems įsigyti romaną „Žinau, kad nieko nežinau“. Rašytoja pasakojos, kad jaunystėje skaitė tik rimtas knygas, kurios „... formavo mano pasaulėžiūrą ir leido atidžiai pažvelgti į žmogaus sielos gelmes“. Dabar Jolita Herlyn renkasi „lengvesnes“ knygas, kurios „... leidžia stebėti kitų gyvenimus ar gyvenimą kitu kampu“, o romanas „Žinau, kad nieko nežinau“ yra ir lengvas, ir atveriantis daugybę kitų žiūrėjimo kampų.


  • Autorius: Jolita Herlyn
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090140338

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-27

Įdomiai rutuliojasi istoriją, kaip kiekvienas tavo gyvenimo žingsnis turi įtakos ateičiai. Kodėl darome gyvenime dalykus, patys nesuprasdami kodėl juos darome. Buvo įdomu skaityti

2021-09-19

Super knyga, nepasigailėsite perskaitydami

2021-09-15

Labai patiko, rekomenduoju paskaityti

2021-08-31

Autorė labai tiksliai apibūtiną kiekvieną veikėją, jo išvaizdą, būdą, gyvenimo patirtis, požiūrį. Man tas labiausiai patiko šioje knygoje, kai taip apibūdinti veikėjai, galvoje nusipiešiau daug vaizdingesnį paveikslą apie visą istoriją. Rekomenduoju

Parašykite atsiliepimą apie "Žinau, kad nieko nežinau"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žinau, kad nieko nežinau", Jolita Herlyn. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jolita Herlyn su knyga "Žinau, kad nieko nežinau" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žinau, kad nieko nežinau" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jolita Herlyn. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žinau, kad nieko nežinau" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žinau, kad nieko nežinau" perkama kartu