0

Žinau, kas tai padarė

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žinau, kas tai padarė

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 978609444202

2020-09-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žinau, kas tai padarė" aprašymas

Sunkiausia pripažinti savo nuodėmes...


Čarli Mateson prieš dvejus metus žuvo per automobilio avariją. Tačiau dabar moteris, šiurpiai į ją panaši, tvirtina grįžusi iš mirties. Šio keisto įvykio tirti siunčiamas detektyvas Markas Nelsonas išgirsta baugų Čarli pasakojimą, ką jai teko patirti įsivaizduojamame pomirtiniame gyvenime.

Deividas Grouvsas kiekvienais metais per sūnaus gimtadienį gauna sveikinimo atviruką... Nors sūnų palaidojo prieš daug metų. Šis nusikaltimas sunaikino viską, kas vyrui brangu, bet vis dėlto nesugebėjo pakirsti jo tikėjimo įstatymu, net jei žudikas ir nebuvo sugautas. Šiemet atvirukas perduoda ypatingą žinią: Žinau, kas tai padarė.

Susiejęs abu nusikaltimus Markas Nelsonas yra priverstas įveikti karčią nuoskaudą dėl mylimų žmonių likimo, o klaidus tyrimas jį veda ten, kur teisingumas žiaurus, o bausmė sunki. Kad išsiaiškintų tiesą, pirmiausia jis turi pereiti pragarą...


"Žinau, kas tai padarė" - tai dar vienas grėsmingas „50/50 žudiko“ autoriaus Steve Mosby detektyvas, kuris neleis atsikvėpti iki pat paskutinio puslapio.


Iš anglų kalbos vertė Milda Baronaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Žinau, kas tai padarė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žinau, kas tai padarė, kurią skaitytojams dovanoja Steve Mosby. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Steve Mosby su knyga Žinau, kas tai padarė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žinau, kas tai padarė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Steve Mosby. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žinau, kas tai padarė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žinau, kas tai padarė" perkama kartu