0

Žiniasklaidos teisė. Visuomenės informavimo teisė: teoriniai ir praktiniai aspektai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Žiniasklaidos teisė. Visuomenės informavimo teisė: teoriniai ir praktiniai aspektai


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Liudvikos Meškauskaitės monografija „Žiniasklaidos teisė. Visuomenės informavimo teisė: teoriniai ir praktiniai aspektai“ pirmą kartą buvo išleista 2004 metais, o šis, papildytas, antrasis leidimas yra skirtas Lietuvos Advokatūros šimtmečiui pažymėti.


Pagrindinis monografijos „Žiniasklaidos teisė“ tyrimo objektas yra visuomenės informavimo teisė. Knygoje aptariamos šios srities teorinės ir praktinės problemos. Liudvikos Meškauskaitės darbai, susiję su žiniasklaidos teise, yra laikomi itin vertingais, ji viena pirmųjų išskyrė šią sritį kaip atskirą teisės šaką, vieną iš viešosios teisės dalių.


Antrajame, atnaujintame monografijos leidime nurodomi svarbiausi teisės aktų pasikeitimai, kurie turi įtakos aptariamoms problemoms. Tai ir neturtinės žalos dydžio ribojimas, kai pažeidžiamos asmens teisės į garbę ir orumą ar suteršiama dalykinė reputacija, taip pat privataus gyvenimo neliečiamumas, atvaizdo apsauga ir pan. Čia rasite daug teismų praktikos pavyzdžių, kuriuos autorė komentuoja ir analizuoja. Taip pat knygoje pateikiama  informacijos apie socialinių tinklų ir naujausių žiniasklaidos technologijų teisinį reguliavimą, kuris labai aktualus šiuolaikinei žiniasklaidai.


Knyga „Žiniasklaidos teisė. Visuomenės informavimo teisė: teoriniai ir praktiniai aspektai“ nagrinėja tiek teorinius visuomenės informavimo teisės aspektus, tiek praktines problemas, su kuriomis gyvai susiduria visuomenė. Pasitelkiama teismų praktika, analizuojami visuomenės informavimo teisę reglamentuojantys įstatymai, kiti teisės aktai, pačių žurnalistų savireguliacijos institucijų veikla, apibrėžiamos ir aiškinamos tiek žiniasklaidos atstovų, tiek į jų akiratį patekusių žmonių teisės.


Liudvika Meškauskaitė (g. 1956 m.) – teisininkė, advokatė, Lietuvos advokatūros savivaldos veikėja, žiniasklaidos teisės specialistė, Vilniaus universiteto ir Mykolo Romerio universiteto docentė, visuomenės veikėja, Seimo Žmogaus teisių komiteto patvirtinta visuomeninė ekspertė-patarėja.

Dr. L. Meškauskaitė per daugiau kaip 35 metų advokato praktiką itin daug prisidėjo kuriant šiuolaikinę Lietuvos teisinę sistemą, tobulinant žiniasklaidos, žmogaus teisių reglamentavimą.


Knygos „Žiniasklaidos teisė“ autorė pastebi, kad nepaisant net Konstitucinio Teismo įtvirtintos teisės kiekvienam žmogui laisvai formuoti savo nuomonę bei pažiūras ir jas skleisti, šiuolaikinėje visuomenėje tai tampa sunkiai įgyvendinamais tikslais.


Advokatė yra išleidusi dvi knygas „Žiniasklaidos teisė“ ir „Teisė į privatumą“, už savo profesinę veiklą yra apdovanota Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino ordino medaliu, Lietuvos Respublikos Teisingumo Ministro padėkos raštu ir kitais svarbiais šalies apdovanojimais.

Laisvalaikiu teisininkė tapo ant šilko, yra pristačiusi keletą savo tapytų drabužių kolekcijų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu