0

Žinių enciklopedija (4-as leidimas)

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žinių enciklopedija (4-as leidimas)

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955214960

2020-09-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žinių enciklopedija (4-as leidimas)" aprašymas

10 knygos „Žinių enciklopedija" skyrių – „Mūsų žemė", „Augalai", „Gyvūnai", „Mašinos", „Dinozaurai", „Mokslas", „Žmonės ir vietos" ir kt. supažindina su faktais ir įvykiais, kuriuos būtina žinoti kiekvienam vaikui. Jei, žinoma, jis nenori likti nemokša.

Ir dar naujiena - interneto svetainių nuorodos! Norėdami viena ar kita tema sužinoti daugiau, galėsite panaršyti internete siūlomais adresais.

„Žinių enciklopediją" parašė žinomi vaikų rašytojai, mokslininkai, praeities tyrinėtojai. Tai - nemažo kolektyvo darbas. Tikimės, kad jis padės jums daug sužinoti ir išmokti.

Parašykite atsiliepimą apie "Žinių enciklopedija (4-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Žinių enciklopedija (4-as leidimas), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Žinių enciklopedija (4-as leidimas) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Žinių enciklopedija (4-as leidimas). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Žinių enciklopedija (4-as leidimas) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Žinių enciklopedija (4-as leidimas)" perkama kartu