0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žinių valdymas organizacijoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Žinių valdymas organizacijoje


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 3.69 SoldOut
Knygos "Žinių valdymas organizacijoje" aprašymas
Informacinės vadybinės veiklos pokyčiai skatina akcentuoti žinių bei jų valdymo svarbą panaudojant jas sėkmingai organizacijų veiklai užtikrinti, prisitaikyti prie nuolat kintančių aplinkos sąlygų.
Mokomojoje knygoje "Žinių valdymas organizacijoje " nagrinėjami informacinės visuomenės, žinių visuomenės, žinių ekonomikos ypatumai informacijos ir žinių valdymo aplinkos pokyčių kontekste, atskleidžiamas informacijos ir žinių tarpusavio ryšys, analizuojami žinių valdymo procesai, išryškinami žinių organizacijos kultūros ir jos kūrimo ypatumai, supažindinama su mokymosi samprata, jo svarba organizacijai, individualaus, komandinio mokymosi ypatumais, akcentuojama žinių valdymo vertinimo svarba ir nauda, nagrinėjami žinių vertinimo modeliai, intelektinio kapitalo vertinimo įrankiai, žinių auditas ir žinių valdymo branda.

Mokomoji knyga "Žinių valdymas organizacijoje" visų pirma skirta Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studentams, būsimiems informacijos ir komunikacijos specialistams, studijuojantiems žinių vadybos, strateginės žinių vadybos disciplinas. Šis leidinys gali būti įdomus ir kitų aukštųjų mokyklų studentams bei visiems, kurie domisi žinių valdymo teorija ir praktika.


Parašykite atsiliepimą apie "Žinių valdymas organizacijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Žinių valdymas organizacijoje", kurią skaitytojams dovanoja Zenona Atkočiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Zenona Atkočiūnienė su knyga "Žinių valdymas organizacijoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žinių valdymas organizacijoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zenona Atkočiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žinių valdymas organizacijoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žinių valdymas organizacijoje" perkama kartu