TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Žinių versmė. Atsakymai į keblius vaikų klausimus (knyga su defektais)

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žinių versmė. Atsakymai į keblius vaikų klausimus (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

SVARBU! Knyga išleista keturiais skirtingais viršeliais, gali būti kieto arba puskiečio įrišimo. Rinktis viršelio galimybės nėra.

Knyga skirta 6-9 metų vaikams.

Ar vorai turi iltis?
Ar jūrose yra pabaisų?
Kas pavogė ispanų auksą?
Ar gali skraidyti laivai?

Tokius ir panašius klausimus dažai užduoda vaikai. Į juos atsakyti nėra taip paprasta. Knygoje "Žinių versmė" kaip tik ir surinkti tokie klausimai – šmaikštūs ir netikėti.

Knygoje "Žinių versmė" net 500 puslapių, kuriuose atsakoma į vaikų užduodamus klausimus apie: Visatą, Žemės planetą, Vandenynus, Klimatą, Gamtos mokslus ir technologijas, Išradimus, Žmogaus kūną, Dinozaurus, Vabalus, Roplius ir varliagyvius, Paukščius, Žinduolius, Senovės Egiptą, Senovės Romą, Vikingus, Riterius ir pilis, Piratus, Tyrinėtojus.

Kiekviename knygos "Žinių versmė" skyriuje yra ir klausimų mažajam skaitytojui, kurie leis suprasti, ar tekstas buvo įtaigus, o informacija – aiški.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • Formatas: 18x23, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955214120-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žinių versmė. Atsakymai į keblius vaikų klausimus (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žinių versmė. Atsakymai į keblius vaikų klausimus (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Žinių versmė. Atsakymai į keblius vaikų klausimus (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žinių versmė. Atsakymai į keblius vaikų klausimus (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žinių versmė. Atsakymai į keblius vaikų klausimus (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žinių versmė. Atsakymai į keblius vaikų klausimus (knyga su defektais)" perkama kartu