⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Žinių versmė. Komunikacija (knyga su defektais)

Kaina: 1,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 1.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žinių versmė. Komunikacija (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Serijos "Žinių versmė" knygose nepagražintai vaizduojamas senovės ir šiuolaikinis pasaulis. Temos esmę atskleidžia įspūdingos nuotraukos ir kompiuterinė grafika, o tekstas neįkyriai įdomus. Po kiekvieno skyriaus nurodomos su aprašoma tema susijusios žiniatinklio svetainės, knygos, lankytinos vietos ir profesijos.

Knygoje "Žinių versmė. Komunikacija" pasakojama apie susisiekimą (ryšius) ir žmonių (bei gyvūnų) bendravimą, keitimąsi informacija ir jos perdavimą.

Perskaitę šią knygą "Žinių versmė. Komunikacija", sužinosite:

• kaip buvo perduodama žinia Klodo telegrafu;
• kas išrado paštą;
• koks buvo pirmas vaizdas, parodytas per televizorių;
• kur buvo išrastas raštas;
• kokia abėcėlė vartojama beveik visoje Europoje.

PRATARMĖ

Būdų pasidalyti mintimis ir jausmais daug, ir ši knyga pasakoja apie bendravimo galimybes. Paprašytas parašyti pratarmę, nusprendžiau pradėti nuo bendravimo būdų istorijos. Daug amžių beveik vienintelė žmonių bendravimo priemonė buvo kalba. Indėnai sugalvojo žinių perdavimą laužų dūmais, o Afrikos gentys - būgnų tratėjimu, bet tūkstančius metų niekas nesikeitė.

Kai atsirado raštas, žinias pasidarė įmanoma perduoti įvairiais būdais: laiškus nešiodavo dresuoti paukščiai, pėsti žygūnai ar raiti pasiuntiniai. Per pastarąjį šimtmetį padaryta šimtai stulbinamų komunikacijos išradimų. Turbūt permainos prasidėjo, kai susikūrė tikras paštas su pašto karietomis. Tada atsirado palyginti pigus ir patikimas būdas išsiųsti laišką iš punkto A į punktą B. Vėliau buvo išrastas telegrafas, galiausiai telefonas, iš esmės pakeitę žmonių gyvenimą.

XX a. išradimai dar įspūdingesni - mūsų namuose iš pradžių atsirado radijas, o šeštajame dešimtmetyje - televizorius. Be abejo, tai šauniausi išradimai mūsų gyvenime: namie galime stebėti vaizdus iš viso pasaulio. Kartais įvykius matome tuo metu, kai jie vyksta.

Pastarieji du dešimtmečiai komunikacijai buvo lemiami. Devintojo dešimtmečio pabaigoje apie internetą niekas nebuvo girdėjęs, o dabar jis - pagrindinis informacijos šaltinis, kasdienybė, reikalinga darbui ir pramogai. Dar vienas nepaprastas išradimas - mobiliojo ryšio telefonas. Aš - "Vodafone", vienos didžiausių pasaulio ryšių organizacijų, pirmininkas. Tuo metu, kai buvo išrastas internetas, "Vodafone" buvo maža firma, įsikūrusi Niuberyje (Anglija). Dabar mes - pasaulinės reikšmės bendrovė. Anksčiau mobiliojo ryšio telefonai buvo plytos didumo (ir svorio) naujovė. Dabar jie laikomi būtinybe ir lengvai telpa kišenėje.

Skaitydamas šią knygą, prisimink žmones, kuriems sunku bendrauti. Įsivaizduok, kad negali kalbėti ar išreikšti savo jausmų. Aš remiu labdaros fondą, vadinamą ICAN. Šis fondas padeda vaikams, turintiems bendravimo sunkumų. Nemokančiam bendrauti vaikui sunku mokytis, o suaugęs jis irgi vargu ar bus laimingas.

Šios knygos pavadinimas - "Komunikacija: Nuo hieroglifų iki hiperteksto saitų". Hieroglifų niekas nemokėjo perskaityti tol, kol buvo atrastas Rozetės akmuo, o dar neseniai aš nebūčiau galėjęs paaiškinti, kas yra hiperteksto saitas. Skaitydamas šią knygą sužinojau daug naujų dalykų. Tikiuosi, kad ji patiks tau taip, kaip man.

TURINYS

Pratarmė / 6

    PIRMAS SKYRIUS. AKIS Į AKĮ / 7

Gyvūnų bendravimas / 8-9

Be žodžių / 10-11

Kalba / 12-13

Raštas / 14-15

Santrauka / 16

    ANTRAS SKYRIUS. PRANEŠIMAI / 17

Abėcėlės / 18-19

Pasiuntiniai / 20-21

Paštas / 22-23

Vėliavos ir laužai / 24-25

Telegrafas / 26-27

Telefonas / 28-29

Santrauka / 30

    TREČIAS SKYRIUS. ŽODŽIO SKLEIDIMAS / 31

Spausdinimas / 32-33

Spauda / 34-35

Garso įrašymas / 36-37

Fotografija / 38-39

Kinas / 40-41

Radijas / 42-4

Televizija / 44-45

Vaizdo grotuvai ir skaitmeniniai vaizdadiskiai / 46-47

Santrauka / 48

    KETVIRTAS SKYRIUS. GLOBALINIS KAIMAS / 49

Palydovai / 50-51

Internetas / 52-53

Žiniasklaidos susiliejimas / 54-55

Slaptumas ir cenzūra / 56-57

Reklama / 58

Santrauka / 59

Žodynėlis / 60-C

Rodyklė / 62-63

Padėka /64  • Autorius: Richard Platt
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 24x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789988071136-BR
  • Vertėjas: Danguolė žalytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žinių versmė. Komunikacija (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žinių versmė. Komunikacija (knyga su defektais)", kurį pristato Richard Platt. Siūlome ne tik išsamų "Žinių versmė. Komunikacija (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Richard Platt. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žinių versmė. Komunikacija (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žinių versmė. Komunikacija (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žinių versmė. Komunikacija (knyga su defektais)" perkama kartu