0

Žinių versmė. Pilys ir tvirtovės

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Žinių versmė. Pilys ir tvirtovės

  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 24x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9955-07-092-7

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žinių versmė. Pilys ir tvirtovės" aprašymas
Šioje knygoje pasakojama gynybinių įtvirtinimų istorija.Perskaitę šią nyga sužinosite: kaks aralius paslaptingai žuvo dėlaistros npilių statybai,koks mauzoliejus virto popiežiaus rūmais, kaip 5 kareiviai per 2 valandas paėmė Duomono forta ir dar daug kitų įdomybių

Parašykite atsiliepimą apie "Žinių versmė. Pilys ir tvirtovės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žinių versmė. Pilys ir tvirtovės, kurią skaitytojams dovanoja Simon Adams. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Simon Adams su knyga Žinių versmė. Pilys ir tvirtovės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žinių versmė. Pilys ir tvirtovės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Simon Adams. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žinių versmė. Pilys ir tvirtovės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žinių versmė. Pilys ir tvirtovės" perkama kartu