⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Žiogas stiklinėje

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žiogas stiklinėje" aprašymas

„Žiogas stiklinėje“ – geriausių rašytojos Vytautės Žilinskaitės pasakų rinktinė. Autorės kūriniai yra skirti bet kokio amžiaus skaitytojams. Tekstai, kuriuose išmoningai pinasi tikrovė ir fantazijos, skatina kelti klausimus, ieškoti asmeninių atsakymų, pastebėti mus supančio pasaulio grožį bei prisiminti svarbiausias vertybes.

Vytautė Žilinskaitė – unikalus balsas vaikų literatūros pasaulyje. Jos tekstai išsiskiria daugiasluoksniškumu, rašytoja nevengia nagrinėti skaudžių problemų, primena apie gamtos pasaulio grožį, pasižymi giliu filosofiškumu. Tuo pačiu autorės pasakų pasaulyje daug dinamikos, netikėtų siužetų, įvairialypių veikėjų ir jų išgyvenamų situacijų. Kūriniuose persipina buities, socialiniai, kultūriniai ir filosofiniai sluoksniai, kurie jaudina vaizduotę bei skatina mąstyti.

Rinktinėje „Žiogas stiklinėje“ rasite tokias garsias pasakas, kaip „Robotas ir peteliškė“, „Snaigė, kuri nesutirpo“, „Bebaimis sliekas“, Medinė antis“, „Kaktuso paslaptis“ ir kitas. „Robotas ir peteliškė“ – vienas garsiausių Vytautės Žilinskaitės kūrinių vaikams. Tekstas parašytas 1978-tais metais, tačiau šiandien, kai nuolat diskutuojame apie dirbtinį intelektą ir naujausias technologijas, tampa dar aktualesniu.

Pasakų rinktinę „Žiogas stiklinėje“ iliustravo menininkė Rasa Joni, savo darbais puikiai papildanti autorės aprašymus. Daug pirmųjų Vytautės Žilinskaitės knygų leidimų iliustravo žymus dailininkas Stasys Eidrigevičius, vėliau – Gintaras Jocius, Marija Jukniūtė, Jūratė Račinskaitė ir kiti garsūs kūrėjai.

Vytautė Žilinskaitė už savo darbus buvo apdovanota įvairiomis premijomis, tarp jų LR švietimo ir mokslo ministerijos Vaikų literatūros premija (2007), IBBY Lietuvos skyriaus premija (1996, 2011, 2007), LDK Gedimino ordino Riterio kryžius (2005).

Vytautė Žilinskaitė (g. 1930) – įvairiapusė autorė, kurianti įvairaus žanro tekstus tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jos bibliografijoje rikiuojasi pasakos, apysakos, apsakymai, poezija, humoreskos, satyra, pjesės. Autorė išsiskiria savitu subtiliu ir intelektualiu braižu. Rašytojos darbai išversti į įvairias pasaulio kalbas.

„Žiogas stiklinėje“ – puiki proga susipažinti su klasika tapusiomis pasakomis. Rekomenduojame knygą įsigyti internetu ir nerti į nepaprastą fantazijos pasaulį. Neapsiribokite viena knyga, juk pirkti online siūlome daug geros literatūros, kurią apžvalgose ir atsiliepimuose rekomenduoja skaitytojai! Norite sutaupyti ir apsipirkti pigiau? Gerų kainų pasiūlymų ieškokite tarp akcijų ir išpardavimų. Prieš įsigydami knygą įvertinkite ir santrauką, kurioje rasite trumpą aprašymą, ištraukų, puslapių skaičių ir kt. informaciją. 


  • Autorius: Vytautė Žilinskaitė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 17x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142752

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žiogas stiklinėje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žiogas stiklinėje", kurį pristato Vytautė Žilinskaitė. Siūlome ne tik išsamų "Žiogas stiklinėje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautė Žilinskaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žiogas stiklinėje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žiogas stiklinėje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žiogas stiklinėje" perkama kartu