0

Žirgų berniukas

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2019-01-15 Jurgita

Nuostabi knyga! Gyvenau ir kvėpavau kartu su jais. Pagarba tėvams,nenuleidusiems rankų.

Informacija

Žirgų berniukas

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9789955343097

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žirgų berniukas" aprašymas

Knyga "Žirgų berniukas" yra tikra tėvo ir sūnaus autisto istorija sužavėjo daugelį skaitytojų ir žiūrovų: knyga išversta į 20 kalbų, BBC sukurtą filmą matė šimtai milijonų. Ruperto ir Kristinos sūnus Rovenas – autistas. Mylintys tėvai – gerai žinomas žurnalistas ir perspektyvi psichologė – pasiruošę nuversti kalnus, kad padėtų sūnui bent kartkartėmis pasijusti paprastu vaiku ir nors trumpam pažaboti siaubingus priepuolius. Tikra gyvenimo istorija užburia, sukrečia ir leidžia suvokti, ką tėvas iš tiesų gali padaryti dėl savo vaiko. Kelionė į tolimą Mongoliją, elnių augintojai, šamanai, gydūnai, Sibiro platybės – visa tai galop prisideda, kad šešiametis „grįžtų“ į realų pasaulį, bendruomenę.

Ką padarytumėt, jei trokštumėt išgelbėti savo sūnų: Žurnalistas Rupertas Isaacsonas išmaišė tolimiausius žemės kampelius, rado begalę draugų ir bičiulių, gebėjo padėti visiškai nepažįstamiems žmonėms, net išjudino ne viena akmenį Jungtinių Tautų pamatuose, bet negalėjo padaryti tik vieno - įsiskverbti į savo sūnaus pasaulį. Jis, sūnus Rovenas, autistas.

...Visos pastangos, kurių griebiasi tėvai, bergždžios: nei įprasti vaistai, nei paplitę terapijos būdai nepadeda sugriauti sienos, skiriančios sūnų. Vis dėlto vieną dieną šauna beprotiška mintis - nusivežti Roveną į žirgyną. Ir čia įvyksta stebuklas: berniukas pasikeičia ir ima savaip bendrauti su kumele Betse. Prasideda ilga ir išties nelengva, nors ir nuotykių kupina, mylinčių tėvų kelionė į šviesos pasaulį - iš sūnų kaustančių autizmo gniaužtų... Netikėtai įvyksta tai, ko nė vienas net slapčia bijojo tikėtis: Rovenas praveria duris į savo pasaulį. Nepaprasta kelionė pas Mongolijos šamanus, elnių augintojus, Sibiro gydūnus padeda ne tik keisti požiūrį į nepagydomą ligą, bet ir įvertinti aplinkos poveikį.

Vertė Laimutė Gylienė

TURINYS

Prologas 7

PIRMA DALIS

1 Septynmetis vaikas / 11
2 Pragaro link / 22
3 Žirgų berniukas / 45
4 Svajonių metas / 63

ANTRA DALIS

5 Nuotykis prasideda / 83
6 Kalnų ir upių dievai / 101
7 Brolis mongolas / 118
8 Į vakarus su lietumi / 137
9 Nuopuoliai ir pakilimai / 157
10 Tėvo klaida / 178
11 Rovenas įveikia baimę / 189
12 Mikroautobuso berniukas / 207
13 Taisome vėjo arklį / 228
14 Dangaus arklio ežeras / 244
15 Morono jūros kiaulytės / 260

TREČIA DALIS

16 Į Sibirą / 275
17 Baltasis kalnų ožys / 294
18 Aukštyn ir tolyn / 307
19 Šamanas Šmėkla kalno viršūnėje / 322
20 Sakalas namuose / 333
21 Pokalbis su šamanu / 351
22 Stebuklas prie upės / 368
23 Keturios minutės ir penkiasdešimt dvi sekundės / 383

Epilogas / 399
Padėkos / 409

2019-01-15

Nuostabi knyga! Gyvenau ir kvėpavau kartu su jais. Pagarba tėvams,nenuleidusiems rankų.

Parašykite atsiliepimą apie "Žirgų berniukas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žirgų berniukas, kurią skaitytojams dovanoja Rupert Isaacson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rupert Isaacson su knyga Žirgų berniukas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žirgų berniukas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rupert Isaacson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žirgų berniukas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žirgų berniukas" perkama kartu