0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žiūrėti į žiūrintįjį: kinas ir prievarta

Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žiūrėti į žiūrintįjį: kinas ir prievarta" aprašymas

"Monografijoje pristatomas prievartos metakine tyrimas, vykdytas 2016–2018 metais. Monografijoje interpretuojami M. Antonioni, S. Kubricko, M. Haneke’s, A. Amen?baro kino kūriniai bei jų vizualizuotos kinematografinės prievartos formos. Monografija skirta filosofijos, kino, vizualumo, kultūros studijų specialistams, taip pat visiems, besidomintiems kino filosofijos, vizualumo ir kino teorijos klausimais."
Milerius Nerijus

  • Autorius: Nerijus Milerius
  • Leidėjas: Jonas ir Jokūbas
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 300
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098236002

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žiūrėti į žiūrintįjį: kinas ir prievarta"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kultūros knygos

Nerijus Milerius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žiūrėti į žiūrintįjį: kinas ir prievarta", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žiūrėti į žiūrintįjį: kinas ir prievarta" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žiūrėti į žiūrintįjį: kinas ir prievarta" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žiūrėti į žiūrintįjį: kinas ir prievarta"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nerijus Milerius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žiūrėti į žiūrintįjį: kinas ir prievarta" perkama kartu