-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žmogaus anatomija, 2 dalis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 29.99 SoldOut

Knygos „Žmogaus anatomija, 2 dalis“ aprašymas

Vadovėlyje "Žmogaus anatomija" aprašoma žmogaus išorinė ir vidinė sandara organų sistemų, vykdančių organizmo kraujo ir limfos apykaitą, imuninę apsaugą, nervinę ir endokrininę reguliaciją, pateikiama organų raidos schema, pabrėžiama anatominių savitumų medicininė reikšmė.


Vadovėlis skiriamas biomedicinos krypties medicinos ir odontologijos studijoms, juo galės naudotis ir rezidentai, doktorantai ir kiti specialistai.

PRATARMĖ


Trečiosios laidos pratarmė

 

Vilniaus ir Kauno medicinos anatomai, 2003 m. rekomendavus LR švietimo ir mokslo ministerijos Aukštųjų mokyklų bendrųjų vadovėlių leidybos komisijai, parengė dviejų dalių vadovėlį „Žmogaus anatomija". Antroji jo dalis, parengta Kauno anatomų, padedant Vilniaus anatomei prof. Janinai Tutkuvienei, buvo išleista 2007 m., o pataisyta 2-oji laida - 2008 m. Šioje dalyje pateiktos anatomijos žinios apie organų sistemas, vykdančias organizmo kraujo ir limfos apykaitą, imuninę apsaugą, nervinę ir endokrininę reguliaciją, apie jutimo organus ir odą. Į šio vadovėlio autorių sąrašą taip pat buvo įtrauktas vokiečių anatomas Gertas-Horstas Šumacheris, leidęs vartoti kai kurias jo anatomijos vadovėlio iliustracijas.

Sudėvėti vadovėlio egzemplioriai skaityklose ir jų dingimas knygynų lentynose rodo, kad jis turėjo paklausą, buvo naudingas siekiantiems anatomijos žinių žmonėms. Autoriams malonu tai žinoti ir esame dėkingi LSMULeidybos namams, sumaniusiems išleisti dar vieną jo laidą. Tad atsirado gera proga šioje laidoje, iš esmės nekeičiant vadovėlio dalykinio turinio, atlikti kai kuriuos pataisymus, papildymus ir jo sandaros pakeitimus. Pirmiausia buvo ištaisytos pačių autorių ir skaitytojų pastebėtos techninės ir dalykinės klaidos, koreguoti kai kurie lietuviški anatomijos terminai, atnaujinta bei išplėsta lietuviškų ir lotyniškų terminų rodyklė. Kai kurie skyriai papildyti aprašomų organų ontogenezės, histologinės sandaros, funkcinės ir klinikinės anatomijos žinių intarpais. Siekiant atkreipti skaitytojų dėmesį į šiuos intarpus, jie atspausdinti skirtingu šriftu. Buvome sulaukę priekaištų dėl nevienodos iliustracijų kokybės, nes vieni paveikslai, paimti iš vokiškojo vadovėlio, buvo spalvoti, o kiti - nespalvoti. Maketuotojo Sauliaus Medžionio profesionalumo dėka pavyko šį trūkumą pašalinti. Šios laidos vado-vėlyje dauguma paveikslų yra spalvoti, todėl, mūsų nuomone, labai pagerėjo teikiamų anatomijos žinių vaizdinimas.

Autoriai dėkingi visiems kolegoms ir studentams, kurie teikė pastabas pir-mosioms dviems vadovėlio laidoms. Atskirai norime padėkoti LSMU leidybos namų kolektyvui už malonų bei dalykinį bendravimą su vadovėlio autoriais ir asmeniškai - maketuotojui Sauliui Medžioniui.

Autoriai viliasi, kad šis pataisytas anatomijos vadovėlio antrojo tomo leidinys bus vertinga knyga biomedicinos krypties studijų programų studentams, rezidentams, doktorantams ir praktikos gydytojams.

 

Prof. emeritas habil. dr. Rimvydas Stropus


Parašykite atsiliepimą apie „Žmogaus anatomija, 2 dalis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Anatomijos knygos

Rimvydas Stropus, Vytautas Vaičekauskas, Janina Tutkuvienė ir kt. pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Žmogaus anatomija, 2 dalis“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Žmogaus anatomija, 2 dalis“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Žmogaus anatomija, 2 dalis“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Žmogaus anatomija, 2 dalis“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rimvydas Stropus, Vytautas Vaičekauskas, Janina Tutkuvienė ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Žmogaus anatomija, 2 dalis“ perkama kartu