0
Kaina Internetu: 28,89 €
Kaina Knygyne: 32,19 €*
Sutaupote: 3.30 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Žmogaus anatomija

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 15x21, kieti viršelis
  • Puslapių skaičius: 511
  • ISBN ar kodas: 9955686006

2020-08-31 28.89 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Ši "Žmogaus anatomija" yra atnaujintas bei papildytas leidimas 2003 metų vadovėlio (A.K. Tamašauskas, R. Stropus), kuris 2005 m. aukštojo mokslo vadovėlių konkurse apdovanotas paskatinamąja premija.

Atsižvelgus į ankstesnio vadovėlio skaitytojų pasiūlymus bei pageidavimus, šį vadovėlį buvo siekiama labiau pritaikyti prie biomedicinos studijų programose esamos anatomijos dalyko apimties įvairovės. Taigi naujai parašytas raumenų sistemos skyrius. Jame pateikta daugiau aprašomosios anatomijos žinių apie raumenų sandarą, jų sritinius ypatumus ir fascijas. Širdies ir kraujagyslių sistemos skyrius parašytas remiantis sistemine anatomija, plačiau aprašyta arterijų ir venų anatomija. Šis leidinys gausiau iliustruotas paveikslais, kurių dalis yra originalūs, atlikti doc. N. Paužienės savita piešimo technika.

Noriu atkreipti skaitytojų dėmesį į tai, kad tekste vyrauja lietuviškojo vardyno terminai, o lotyniški pateikti tik svarbesnieji. Tuo tarpu paveiksluose vaizduojamos struktūros įvardytos tik lotyniškai. Tokį paveikslų aprašymo būdą pasirinkome todėl, kad, mūsų manymu, taip lengviau įsiminti daugiau lotyniškų terminų. Lotyniškų terminų lietuviški pavadinimai surašyti terminų rodyklėje. Ši rodyklė - savitas lietuvių ir lotynų kalbų anatomijos vardynas, kuris turėtų būti naudingas mokantis anatomijos dalyko programoje nurodytų terminų.

Prof. habil. dr. Rimvydas Stropus

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu