Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žmogaus anatomija

Kaina: 32,87 €
Kaina su kodu: 29,58 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2022-07-15


2024-07-31 32.87 InStock
Į krepšelį 29,58 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Žmogaus anatomija“ aprašymas

Ši "Žmogaus anatomija" yra atnaujintas bei papildytas leidimas 2003 metų vadovėlio (A.K. Tamašauskas, R. Stropus), kuris 2005 m. aukštojo mokslo vadovėlių konkurse apdovanotas paskatinamąja premija.

Atsižvelgus į ankstesnio vadovėlio skaitytojų pasiūlymus bei pageidavimus, šį vadovėlį buvo siekiama labiau pritaikyti prie biomedicinos studijų programose esamos anatomijos dalyko apimties įvairovės. Taigi naujai parašytas raumenų sistemos skyrius. Jame pateikta daugiau aprašomosios anatomijos žinių apie raumenų sandarą, jų sritinius ypatumus ir fascijas. Širdies ir kraujagyslių sistemos skyrius parašytas remiantis sistemine anatomija, plačiau aprašyta arterijų ir venų anatomija. Šis leidinys gausiau iliustruotas paveikslais, kurių dalis yra originalūs, atlikti doc. N. Paužienės savita piešimo technika.

Noriu atkreipti skaitytojų dėmesį į tai, kad tekste vyrauja lietuviškojo vardyno terminai, o lotyniški pateikti tik svarbesnieji. Tuo tarpu paveiksluose vaizduojamos struktūros įvardytos tik lotyniškai. Tokį paveikslų aprašymo būdą pasirinkome todėl, kad, mūsų manymu, taip lengviau įsiminti daugiau lotyniškų terminų. Lotyniškų terminų lietuviški pavadinimai surašyti terminų rodyklėje. Ši rodyklė - savitas lietuvių ir lotynų kalbų anatomijos vardynas, kuris turėtų būti naudingas mokantis anatomijos dalyko programoje nurodytų terminų.

Prof. habil. dr. Rimvydas Stropus2022-07-15

2020-09-02

Parašykite atsiliepimą apie „Žmogaus anatomija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Anatomijos knygos

Kazys Algimantas Tamašauskas, Neringa Paužienė, Rimvydas Stropus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Žmogaus anatomija“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Žmogaus anatomija“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Žmogaus anatomija“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Žmogaus anatomija“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kazys Algimantas Tamašauskas, Neringa Paužienė, Rimvydas Stropus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Žmogaus anatomija“ perkama kartu