0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Žmogaus biologija II dalis (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Žmogaus biologija II dalis (CD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žmogaus biologija II dalis (CD)" aprašymas

Interaktyvi mokymo priemonė, paremta vaizdu bei garsu, gali būti naudojama klasėje arba savarankiškam mokymuisi. Priemonė suderinta su interaktyviomis lentomis.
Kiekvienas elementas yra aktyvus, organus galima sukioti ir apžiūrėti iš visų pusių. Paspaudus ant organo, apie jį pasakojama, jis rodomas iš arti ir analizuojamas. Taip pelės pagalba galima išanalizuoti bet kurį organą. Norėdamas, mokytojas gali praleisti dėstymą ir pats/pati sukioti organą bei apie jį pasakoti, diskutuoti su moksleiviais.
Esant poreikiui, galima atverti žodyną bei paskaityti mokymo medžiagą. Šia mokymo medžiaga mokytojas gali naudotis vesdamas pamoką.

Antroje dalyje yra dvi organų sistemos:
1. Kaulai
2. Raumenys
Kiekviena tema susideda iš 3 dalių:
1. Sistemos reikšmė
2. Sistemos sandara ir funkcijos
3. Interaktyvios užduotys bei testai


  • Autorius:
  • Leidėjas: LearnKey
  • Išleidimo metai: 2009
  • ISBN ar kodas: CD-BIOLOGIJA2

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogaus biologija II dalis (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žmogaus biologija II dalis (CD), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Žmogaus biologija II dalis (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žmogaus biologija II dalis (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žmogaus biologija II dalis (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žmogaus biologija II dalis (CD)" perkama kartu