⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žmogaus ir Dievo metai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-10-27 Asta

Iš širdies į širdį.


2023-06-30 4.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žmogaus ir Dievo metai" aprašymas

Kunigo Algirdo Toliato pirmoji knyga, kurią jis pavadino savo sielos knyga – „Žmogaus ir Dievo metai“. Knygoje sudėtas liturginių metų pamokslų ciklas, t. y. žmogaus ir Dievo metų ciklas.


Knyga „Žmogaus ir Dievo metai“ veda skaitytoją per svarbiausius metų laikotarpius – advento ramybę ir pasiruošimo rūpestį, Kalėdų džiaugsmą, kai gimsta Dievas ir žmogus mumyse ir atsiskleidžia visas mūsų pažeidžiamumas. Kunigo A. Toliato mintys keliauja per gavėnios laikotarpį, kai ateina mestas apsivalyti ir paruošti širdį ir mintis atgimimui. Išdavystė, atstūmimas, neviltis, mirtis ir galiausiai atgimimas – Velykos, kai galime pajusti, kad Dievas yra mums artimesnis nei mes patys sau.


Tokiu liturginiu keliu skaitytoją vedantis kunigas A. Toliatas knygoje „Žmogaus ir Dievo metai“ savotiškai apibendrina visą žmogaus gyvenimą ir jo buvimą šalia Dievo ir su Dievu. Tai pamokslai, įkrintantys giliai į širdį ir paliekantys ramybės bei pasitikėjimo jausmą.


Remdamasis Šventuoju Raštu ir interpretuodamas jo fragmentus autorius kalba apie dvasines ir dorovines žmogaus vertybes, atskleidžia pozityvų požiūrį į žmogaus ir Dievo santykį, dėsto tikėjimo tiesas. Tai guodžianti ir raminanti knyga, sielos kalbėjimas sielai.


Algirdas Toliatas (g. 1978 m.) baigė Vilniaus kunigų seminariją, studijavo Prancūzijoje. 2007 m. buvo įšventintas į kunigus. Po studijų Italijoje 2012 m. gavo dvasinės teologijos licenciato laipsnį ir buvo paskirtas kunigu Šv. Rapolo bažnyčioje. Nuo 2013 m. eina Lietuvos policijos vyriausiojo kapeliono pareigas. 2016 m. išleido savo pirmąją pamokslų knygą „Žmogaus ir Dievo metai“, 2017 m. – antrąją ciklo knygą „Gerumo liūnas“.


„Žmogaus ir Dievo metai“ – pirmoji kunigo A. Toliato knyga iš trilogijos, kuri skirta pagrindinėms trims dieviškosioms dorybėms – tikėjimui, vilčiai ir meilei. Kritikai ir visuomenės veikėjai šiuos pamokslus įvertino kaip kalbėjimą su žmonėmis visiems suprantama kalba – be moralizavimo, mokymo, be pozos ir kritikos.

„Žmogaus ir Dievo metai“ – ne vien pamokslų, bet ir mano sielos knyga."

Kunigas Algirdas Toliatas


"Kunigo Algirdo Toliato pamokslai, man regis, yra XXI amžiaus kunigo kreipimasis į visus – tikinčiuosius, netikinčiuosius ir ieškančiuosius. Kai kurie jo žodžiai man atrodo tokie įtikinantys, kad pagaunu save galvojantį, jog turbūt pats mėginčiau savo ar draugo tikėjimą pažadinti panašiu kreipimusi ir jam artima tiesosakos forma."

Leonidas Donskis, VDU profesorius


"Popiežius Pranciškus vis pabrėžia, kad ganytojas turi būti persismelkęs tų, kurie jo globai ir rūpesčiui patikėti, kvapu. Kunigas turi eiti pas žmones, kviesti visus į Eucharistijos šventę. Kun. Algirdas šiuo požiūriu yra pavyzdys. Jis atkakliai beldžiasi į žmonių širdis, kantriai beria Dievo Žodžio grūdus į kiekvieną dirvonuojantį lopinėlį."

Andrius Navickas, Bernardinai.lt vyriausiasis redaktorius


"Kunigo Algirdo Toliato meilė Dievui neužgožia meilės žmogui. Jis tikras dvasinis mokytojas, švelniai, atsakingai, su begaline kantrybe ir užsidegimu vedantis savo aveles į Aukščiausiojo išmintį. Jo pamokslai – tai kassavaitinė akistata su savo sąžine, raktas į širdį ir dar vienas laiptelis į Pasaulio ir Dievo pažinimą. Iš jo pamokslų visam gyvenimui išmokau, kad geriausia daugyba yra dalyba!"

Adrija Čepaitė, aktorė


"Tikėjimas yra vienas esminių tobulėjimo principų. Nesvarbu, kad esame skirtingų sričių specialistai, kiekvienas siekiam savo tikslų, kad įvairius procesus vadiname skirtingai. Esmė išlieka ta pati: visi mes vienoje valtyje, todėl svarbu išmokti keliauti drauge, o jei besąlygiškai tiki, tai savo tikslą pasieksi. Kunigas Algirdas skleidžia šią gerąją žinią suprantama šiandienos kalba."

Benediktas Vanagas, lenktynininkas

Jums taip pat gali patikti trečioji kunigo Algirdo Toliato pamokslų knyga „Šeštas jausmas yra pirmas“.


  • Autorius: Algirdas Toliatas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x22, kieti vrišeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094661969

Kiti taip pat domėjosi


2017-10-27

Iš širdies į širdį.

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogaus ir Dievo metai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žmogaus ir Dievo metai", Algirdas Toliatas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algirdas Toliatas su knyga "Žmogaus ir Dievo metai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žmogaus ir Dievo metai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Toliatas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žmogaus ir Dievo metai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žmogaus ir Dievo metai" perkama kartu