TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Žmogaus ir gyvūnų vaizdavimas baltų dailėje

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 4.24 SoldOut

Knygos "Žmogaus ir gyvūnų vaizdavimas baltų dailėje" aprašymas

Žmogaus atvaizdas raižomas, skaptuojamas, lipdomas ir kitaip formuojamas jau daugiau kaip 30 000 metų, panašaus amžiaus yra ir seniausi gyvūnų atvaizdai. Priešistorės kultūrose ilgainiui keitėsi vaizdavimo stilius, taip pat ir prioritetai.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žmogaus ir gyvūnų vaizdavimas baltų dailėje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žmogaus ir gyvūnų vaizdavimas baltų dailėje", Marius Iršėnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Marius Iršėnas su knyga "Žmogaus ir gyvūnų vaizdavimas baltų dailėje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žmogaus ir gyvūnų vaizdavimas baltų dailėje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marius Iršėnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žmogaus ir gyvūnų vaizdavimas baltų dailėje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žmogaus ir gyvūnų vaizdavimas baltų dailėje" perkama kartu