0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Žmogaus likimo ir mirties samprata lietuvių folklore

Kaina internetu: 5,68 €
Kaina knygyne: 6,01 €*
Sutaupote: 0.33 € (6%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Žmogaus likimo ir mirties samprata lietuvių folklore


2021-04-30 5.68 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žmogaus likimo ir mirties samprata lietuvių folklore" aprašymas

Monografijoje "Žmogaus likimo ir mirties samprata lietuvių folklore" nagrinėjama, kaip lietuvių folklore interpretuojami su žmogaus likimu ir mirtimi susiję vaizdiniai XIX a. pabaigos-XX a. vidurio Lietuvos kaime.

Vienu kartu neįmanoma apžvelgti visų egzistencijos ir ją sąlygojančios lemties supratimo liaudies kultūroje klausimų, todėl daugiausia dėmesio skiriama tiems likimiškumo aspektams, kurie yra susiję su mirtimi. Taip pat nagrinėjamos ir kitų dviejų svarbių žmogaus gyvenimo įvykių-gimimo ir vedybų-sąsajos su lemties ir mirties problematika bei aptariamos likimo keitimo galimybės.Parašykite atsiliepimą apie "Žmogaus likimo ir mirties samprata lietuvių folklore"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie etnografiją

Radvilė Racėnaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žmogaus likimo ir mirties samprata lietuvių folklore, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žmogaus likimo ir mirties samprata lietuvių folklore aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žmogaus likimo ir mirties samprata lietuvių folklore už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žmogaus likimo ir mirties samprata lietuvių folklore? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Radvilė Racėnaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žmogaus likimo ir mirties samprata lietuvių folklore" perkama kartu