0

Žmogaus subtilieji centrai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Žmogaus subtilieji centrai

  • Leidėjas: Prosveta
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • ISBN ar kodas: 9786098050417

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žmogaus subtilieji centrai" aprašymas
Šioje knygelėje mokytojas pasakoja apie subtiliuosius žmogaus centrus, kaip juos supranta įvairios dvasinės tradicijos: krikščionybė, budizmas, hinduizmas, Kabalos mokymas. Ypač pabrėžiamas ryšys tarp šių centrų ir dvasinės žmogaus evoliucijos.

Iš prancūzų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogaus subtilieji centrai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žmogaus subtilieji centrai, kurią skaitytojams dovanoja Omraam Mikhael Aivanhov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Omraam Mikhael Aivanhov su knyga Žmogaus subtilieji centrai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žmogaus subtilieji centrai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Omraam Mikhael Aivanhov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žmogaus subtilieji centrai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žmogaus subtilieji centrai" perkama kartu