0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žmogus aukštoje pilyje. PFAF-497

3.8
(4 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 12,79 €
Kaina knygyne: 17,49 €*
Sutaupote: 4.70 € (27%)
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-27


2021-10-31 12.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žmogus aukštoje pilyje. PFAF-497" aprašymas

Rašytojo Philip K. Dick knyga „Žmogus aukštoje pilyje“ – jau klasika tapusi alternatyvi istorija, kurioje keliami filosofiniai klausimai, netrūksta netikėtumų, įdomių veikėjų ir šiurpių ateities įžvalgų.

Kaip atrodytų pasaulis, jei bent vienas pasikėsinimas į Hitlerį būtų pavykęs? O jei JAV nebūtų įsitraukusi į Antrąjį pasaulinį karą? Galima tik spėlioti, kaip pasikeistų šiandieninė istorija. Fantastiniame romane „Žmogus aukštoje pilyje“ autorius Philip K. Dick kuria alternatyvią karo baigties versiją.

1962-ieji, Amerika. Vergovė vėl legali. Keli išlikę žydai slapstosi prisidengę svetimomis tapatybėmis. Viskas dėl to, kad prieš maždaug dvidešimt metų Jungtinės Amerikos Valstijos pralaimėjo karą ir dabar šalyje, o ir pasaulyje, karaliauja Vokietija bei jos sąjungininkė Japonija.

Užkariauta Sovietų Sąjunga, slavai beveik sunaikinti, likusieji gyvena kraupiomis sąlygomis. „Išvalyta“ Afrika, kurioje robotai stato miestus vokiečiams. Pavergta Europa, nusausinta Viduržemio jūra. Naciams jau sunku išsitekti Žemėje, todėl jie dairosi į tolimas planetas, o tarp paprastų žmonių ypatingą vietą užima būrimų ir pranašysčių knyga „Permainų knyga“.

Alternatyviosios istorijos žanro romane „Žmogus aukštoje pilyje“ vystomos kelios siužetinės linijos. Viena jų, apie uždraustą knygą, kurioje taip pat aprašoma alternatyvi istorija, vaizduojanti, kad Vokietija karą pralaimėjo, bei jos autorių, žinomą kaip žmogus aukštoje pilyje. Dar vienas veikėjas – Reicho kontržvalgybininkas, prisidengęs svetima tapatybe keliauja į San Franciską įspėti Japonų apie branduolinio smūgio grėsmę.

Philip K. Dick knygoje pinasi filosofija ir nuotykiai. Teigiama, kad prestižine Hugo premija įvertintas kūrinys turėtų sudominti ne tik fantastus, bet ir visus geros literatūros gerbėjus.

„Žmogus aukštoje pilyje“ istorija buvo ekranizuota ir virto serialu.

Philip Kindred Dick (1928–1982) – amerikiečių mokslinės fantastikos rašytojas. Savo knygose jis nagrinėjo filosofines, socialines ir politines temas. Autorius sukūrė daugiau nei 40 romanų, taip pat virš šimto trumposios prozos žanro kūrinių, kurie buvo publikuojami fantastikos leidiniuose.

Šią knygą įsigyti internetu siūlome tiek fantastikos, tiek istorijos, tiek filosofinės literatūros gerbėjams. Trumpas aprašymas sufleruoja, kad kiekvienas ras, ką apmąstyti. Pirkti online kviečiame ir daugiau gerų knygų, dažnai jos kainuoja pigiau, nes vyksta akcijos ir išpardavimai. Tokios detalės kaip aprašymas, santraukos, puslapių skaičius ar ištraukos padės įvertinti turinį ir apimtį, o jei liko abejonių, skaitytojų įvertinimų ieškokite atsiliepimuose ir apžvalgose.


 • Hugo premija

 • Pavadinimas originalo kalba: The Man in the High Castle
 • Autorius: Philip K. Dick
 • Leidėjas: Kitos knygos
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 304
 • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094274831
 • Vertėjas: Aušra Stanaitytė-Karsokienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-06-14

Vienintelis dalykas, kuo įsitikinau skaitydamas, tai ,kad "tarp bestselerių yra pakankamai daug šlamšto" (citata iš knygos). Laukiau laukiau kažkokios atomazgos, kažko bent jau, taip ir nesulaukiau. Nerekomenduočiau.

2021-05-31

Man atrodo per daug ji buvo išgirta. Tikrai geras skaitinys, bet ne pompastika.

2021-05-25

Stiprus kūrinys. Tiesa, kontroversiškas. Galų gale, kokia yra tikroji tikrovė, kurioje gyvename? Ar ji turi daugiau „istoriškumo“ nei kitos įmanomos, virtualios, išgalvotos, „netikros“ tikrovės? Kitos heksagramos? Kaip teigia Dickas užbaigdamas savo romaną: „Turi būti pasaulis po pasaulio, kurio nematėme, kuriioje nors erdvėje ar dimensijoje, kurio mes paprasčiausiai nesuvokiame“...

2020-11-27

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogus aukštoje pilyje. PFAF-497"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Žmogus aukštoje pilyje. PFAF-497", kurią skaitytojams dovanoja Philip K. Dick. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Philip K. Dick su knyga "Žmogus aukštoje pilyje. PFAF-497" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žmogus aukštoje pilyje. PFAF-497" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Philip K. Dick. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žmogus aukštoje pilyje. PFAF-497" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žmogus aukštoje pilyje. PFAF-497" perkama kartu