⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žmogus futliare

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-06-22 Matas L.

Tokie trumpi apsakymai, o kiek minčių! Pagrindinis veikėjas, teikdamas didelę reikšmę nereikalingoms mintims ir dažnai giliai įsišaknijusioms problemoms, nepastebėjo, kaip gyvenimas prabėgo. Jis paslėpė save ir savo gyvenimą narve ir norėjo į tą patį įstumti kitus žmones. Tema aktuali šiai dienai!


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 2.99 SoldOut

Knygos "Žmogus futliare" aprašymas

Žymaus rusų klasiko Antono Čechovo apsakymų rinkinys „Žmogus futliare“ apima 19 kūrinių, atspindinčių geriausius autoriaus kūrybos bruožus bei temas.

Antonas Čechovas gyveno laikais, kuomet skaitytojai buvo išlepinti I. Turgenevo, A. Puškino, N. Gogolio. L. Tolstojaus ar F. Dostojevskio kūrybos. Rusija išgyveno sudėtingą laikotarpį, kurį aprašyti reikėjo ne vienos knygos. Tokiomis aplinkybėmis A. Čechovas pasirinko naują pasakojimo kryptį, taip laužydamas stereotipus, kad rašytojais tampa tik tie, kurie rašo romanus.

Autorius pradėjo nuo trumpojo žanro tekstų. Iš pradžių humoreskų, vėliau – apsakymų, kuriuose vyrauja bendra tema – žmogaus gyvenimo istorija. Kiekviena jų – su dramos prieskoniu, kuris paslėptas mažose detalėse. Autorius į trumpus tekstus geba sutalpinti pastebėjimus apie visus sudėtingo pasaulio procesus.

Antonas Čechovas iš savo kolegų išsiskiria tuo, kad jo apsakymuose beveik nėra subjektyvių svarstymų. Autorius, rašydamas apie žmones, neliūdi dėl jų likimo, nesistengia savo veikėjų palaikyti. Viskas tik faktai, pakloti prieš skaitytoją, kuris pats, remdamasis savo gyvenimo patirtimi, sprendžia, kaip pats reaguos.

Iš pažiūros atrodo, kad Čechovas savo apsakymuose nepasakoja apie svarbius įvykius. Jis apipila gausa detalių, smulkmenų, iš kurių susidaro gyvenimo rutina. Veikėjų tragedijos skaitytojams atrodo komiškos. Tačiau tarp visų detalių ir paprastų siužetų galima pastebėti, kad personažai prislėgti savo gyvenimo, svajoja apie kitokį, tačiau nežino, koks jis turėtų būti.

Apsakymų rinkinyje „Žmogus futliare“ rasite tokius kūrinius, kaip „Ponia su šuniuku“, „Apie meilę“, „Vėgėle“, „Juodasis vienuolis“ ir kitus.

Antonas Čechovas (1860–1904) – rusų prozininkas, pjesių, apsakymų bei apysakų autorius. Šiandien jo kūriniai jau tapo klasika. Autorius Maskvos universitete baigė medicinos studijas, dirbo gydytoju ir rašė humoristinius kūrinius į satyrinius laikraščius. A. Čechovo kūriniai, padarę įtaką ne tik rusų, bet ir Vakarų rašytojams, sulaukė ne vienos ekranizacijos.

Su rusų klasikų kūryba susipažinti visada verta, todėl kviečiame knygą „Žmogus futliare“ įsigyti internetu. Pirkti online labai paprasta. Čia visos knygos turi informacines santraukas, kuriose rasite trumpą aprašymą ir ištraukų, kurias paskaitę galite nuspręsti ar patinka stilius. Puslapių skaičius padės įvertinti teksto apimtį. Domėkitės ir apžvalgomis bei atsiliepimais. Beje, daug gerų knygų pas mus kainuoja pigiau, nes geras kainas užtikrina akcijos bei išpardavimai.


  • Pavadinimas originalo kalba: Человек в футляре
  • Autorius: Antonas Čechovas
  • Serija: Mažosios klasikos kolekcija
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094843587
  • Vertėjas: Edvardas Viskanta
  • Iš kokios kalbos versta: rusų

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-22

Tokie trumpi apsakymai, o kiek minčių! Pagrindinis veikėjas, teikdamas didelę reikšmę nereikalingoms mintims ir dažnai giliai įsišaknijusioms problemoms, nepastebėjo, kaip gyvenimas prabėgo. Jis paslėpė save ir savo gyvenimą narve ir norėjo į tą patį įstumti kitus žmones. Tema aktuali šiai dienai!

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogus futliare"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žmogus futliare", Antonas Čechovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antonas Čechovas su knyga "Žmogus futliare" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žmogus futliare" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antonas Čechovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žmogus futliare" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žmogus futliare" perkama kartu