0

Pirkėjų atsiliepimai

Žmogus ir kalba. Lietuvių kalbos vadovėlis 11-12 kl.

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 11.87 SoldOut

Knygos "Žmogus ir kalba. Lietuvių kalbos vadovėlis 11-12 kl." aprašymas

Lietuvių kalbos vadovėlis 11–12 klasėms parengtas pagal 2011 m. Vidurinio ugdymo bendrąsias programas. Jo tikslas – atskleisti kalbos vartosenos realiame gyvenime ypatumus, kalbos ir visuomenės santykius, žmogaus ir jo skaitomų bei rašomų tekstų ryšį. Pagrindinis vadovėlio uždavinys – parodyti kalbos, kaip ypatingos žmonių komunikacijos priemonės, specifiką.

Vadovėlį sudarantys tekstai kalba apie šiandienos aktualijas, provokuoja mąstyti, diskutuoti, rašyti apie save, Lietuvą, pasaulį. Siekdami palengvinti mokytojų darbą, vadovėlio autoriai naujos temos dėstymą pradeda klausimais, kurie padeda mokiniui prisiminti, ką ta tema jis jau žino. Vadovėlyje daug užduočių, ugdančių moksleivių bendradarbiavimo įgūdžius, komandinio darbo gebėjimus, kritinį, kūrybišką ir logišką mąstymą, laisvą samprotavimą žodžiu ir raštu. Didžiausias dėmesys skiriamas individualiam moksleivio darbui. Akcentuojamas stilistikos, retorikos žinių taikymas ne tik analizuojant, bet ir kuriant įvairius tekstus. Atliekant pačias įvairiausias užduotis moksleiviai skatinami naudotis įvairiais informacijos šaltiniais: taip žinios, gebėjimai bei įgūdžiai ir nuostatos ugdo integruotą mokinio kompetenciją.

Vadovėlis įtrauktas į Bendrojo ugdymo dalykų vadovėlių duomenų bazę.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žmogus ir kalba. Lietuvių kalbos vadovėlis 11-12 kl."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žmogus ir kalba. Lietuvių kalbos vadovėlis 11-12 kl.", Gitana Notrimaitė, Meilutė Ramonienė, Saulius Žukas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gitana Notrimaitė, Meilutė Ramonienė, Saulius Žukas su knyga "Žmogus ir kalba. Lietuvių kalbos vadovėlis 11-12 kl." jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žmogus ir kalba. Lietuvių kalbos vadovėlis 11-12 kl." patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gitana Notrimaitė, Meilutė Ramonienė, Saulius Žukas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žmogus ir kalba. Lietuvių kalbos vadovėlis 11-12 kl." palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žmogus ir kalba. Lietuvių kalbos vadovėlis 11-12 kl." perkama kartu