0

Žmogus iš Kapucinų bulvaro (DVD)

4,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žmogus iš Kapucinų bulvaro (DVD)

  • Leidėjas: Krupnyj Plan
  • Išleidimo metai: 2005
  • ISBN ar kodas: 4743005034743

2020-09-30 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žmogus iš Kapucinų bulvaro (DVD)" aprašymas

Restauruotas vaizdas ir garsas, originalas Mosfilm 1987

Režisierius: Alla Surikova
Vaidina: A.Mironovas, A. Aasmiajė, M. Bojarskis, O. Tabakovas ir kiti
Trukmė: 94 min.
Šalis: Rusija
Žanras: komedija
Įgarsinimo kalbos: rusų 5.1
0 - multiregioninis
Titravimo kalbos: lietuvių, latvių, estų

Viename kaubojiškame Laukinių vakarų miestelyje, kuriame pastoviai šaudoma, girtaujama ir mušamasi, pasirodo tylus kino misionierius, misteris Firstas. Iki tol kaubojų nepažįstamas kinas iš pagrindų pakeičia jų gyvenimo būdą ir įpročius. Tiesa, vėliau kilnusis misteris Firstas bus išvytas, bet miestelio gyventojai jau niekada negalės pamiršti, kad egzistuoja nuostabus menas – KINAS.

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogus iš Kapucinų bulvaro (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žmogus iš Kapucinų bulvaro (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Komedija. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Komedija su knyga Žmogus iš Kapucinų bulvaro (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žmogus iš Kapucinų bulvaro (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Komedija. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žmogus iš Kapucinų bulvaro (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žmogus iš Kapucinų bulvaro (DVD)" perkama kartu