Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Žmogus, kuriam nieko nereikėjo

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2014-09-17 stepiu vilkas

Tai apie ka ta knyga?,is aprasymo visai neaisku...jeigu ten apie meiles visokias siusi pusi,tai ne verta ir ieskoti,o jei apie bica,kuriam nieko nereikia,tada parsisiusiu..


Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 4.49 SoldOut

Knygos "Žmogus, kuriam nieko nereikėjo" aprašymasTrečiasis rašytojos Rasos Aškinytės romanas „Žmogus, kuriam nieko nereikėjo“ – pasakojimas apie kontrastą tarp tikrų žmogaus išgyvenimų ir kaukės, su kuria jis pasirodo išoriniam pasauliui.


Rašytoja savo knygose stengiasi į kasdienybę pažvelgti išvaduodama ją nuo sentimentų ir juos pakeisdama skvarbiu, analitiniu žvilgsniu. Ironija čia demaskuoja kiekvieną įprastą žmonių judesį, o paradoksai ir šypsena rodo, jog už fasadinio elgesio esama gerokai gilesnių išgyvenimų.


Tai pasakojimas apie kandų cininką, už kurio kaukės slepiasi jautrus žmogus. Nors atrodo, kad jam nieko nereikia, tačiau galbūt jis pats niekam nereikalingas? Rasa Aškinytė pasakoja apie nelaimingą vaiką, kuris tampa nelaimingu suaugusiuoju, nepatiria tikros meilės, šilumos ir į tai atsako išsiugdytu nepilnavertiškumo kompleksu. Jis vengia išsiskirti iš minios ir stengiasi sukurti įspūdį, jog yra visiškai neišskirtinis. Svarbiausias jo gyvenimo principas yra tvarka ir struktūra, tad net mažiausi dalykai jo kasdienybėje yra tvarkingai sudėti į stalčiukus ir lentynėles. Net mažiausias lūžis ir intriga jo gyvenime prilygsta didžiausiam chaosui.


Tai knyga, kuri labiau skirta intelektui, o ne emocijoms. Vidinį jos žaidimą skaitytojas kviečiamas žaisti interaktyviai, kiekvieną kartą skaitydamas jis gali atrasti vis naujas prasmes. Vieną kartą knyga gali pasirodyti kaip istorija apie ciniko bandymą mylėti, kitą kartą – kaip seksizmo kritika. Atsivertus romaną „Žmogus, kuriam nieko nereikėjo“ dar ir dar kartą, ankstesnės išvados taps prielaidomis, o prieš skaitytojo akis išryškės anksčiau nepastebėtos detalės.


Rasos Aškinytės romanas „Žmogus, kuriam nieko nereikėjo“ netikėtai tapo 2014-ųjų metų prozos knyga – taip nusprendė net 26 tūkst. balsavusių skaitytojų. Anot jos autorės, pagrindinis knygos veikėjas kai kuriems gali pasirodyti labai neigiamas dėl to, kad jis nesistengia nieko slėpti. Jis nuoširdžiai kalba apie vidinius savo virsmus, o skaitytojui tai gali atrodyti lyg akistata su savimi.


Romano autorė Rasa Aškinytė – humanitarinių mokslų magistrė, kurios filosofinės žinios padeda konstruoti sudėtingas jos prozos kūrinių dilemas. Moteris taip pat yra parengusi ne vieną etikos ir filosofijos vadovėlį, o jos pagrindinė veikla yra dėstytojavimas.


  • Autorius: Rasa Aškinytė
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415023318

Kiti taip pat domėjosi


2014-09-17

Tai apie ka ta knyga?,is aprasymo visai neaisku...jeigu ten apie meiles visokias siusi pusi,tai ne verta ir ieskoti,o jei apie bica,kuriam nieko nereikia,tada parsisiusiu..

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogus, kuriam nieko nereikėjo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žmogus, kuriam nieko nereikėjo", Rasa Aškinytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rasa Aškinytė su knyga "Žmogus, kuriam nieko nereikėjo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žmogus, kuriam nieko nereikėjo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rasa Aškinytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žmogus, kuriam nieko nereikėjo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žmogus, kuriam nieko nereikėjo" perkama kartu