0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žmogus, kuris buvo Ketvirtadienis

Kaina internetu: 5,69 €
Kaina knygyne: 6,19 €*
Sutaupote: 0.50 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 5.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žmogus, kuris buvo Ketvirtadienis" aprašymas

"Žmogus, kuris buvo Ketvirtadienis: košmaras" (1908), laikomas garsiausiu Chestertono romanu. Šiame kupiname fantazijos, tačiau iki baugumo tiksliame kūrinyje pasakojama apie Aukščiausią anarchistų tarybą, siekiančią nuversti pasaulyje egzistuojančią tvarką. Į tarybą, kurios visi nariai pasirinkę savaitės dienų pavadinimus, o jiems vadovauja paslaptingas, daugiaformis ir nepažinus Sekmadienis, slapčia prasiskverbia policininkas Gabrielis Saimas, atstovaujantis kasdienybės romantikai, padorumui bei sveikam protui. Griovimo ir siautėjančių aistrų tikrovėje Saimas netikėtai tampa vienu iš anarchistų vadų. Fantastinius, siurrealistiškus ir jaudinančius šio apsiaustu bei špaga ginkluoto herojaus nuotykius vainikuoja netikėčiausias finalas.

Chestertonas sako norėjęs romane pavaizduoti "nevaldomų abejonių ir nevilties pasaulį, dažnai aprašomą pesimistų, dvejopoje abejonės prasmėje įžvelgdamas spindulėlį vilties, kurią nedrąsiai junta net pesimistai".

Gilbertas Keithas Chestertonas (1874-1936) - pasiturinčio nekilnojamojo turto prekiautojo sūnus. Mąstymu ir raštais konservatyvus, kartais reakcionieriškas, jis vadintas "paradoksų kunigaikščiu", nes moralės dogmas neretai slepia lengvu, energingu ir lengvabūdišku stiliumi. Didis įtempto siužeto meistras.1922 m. tapo kataliku. Buvo labai produktyvus: rašė esė, apsakymus, eilėraščius, dramas ir istorines apybraižas. Geriausi jo romanai "Notingo Hilo Napoleonas" (1904) ir "Žmogus, kuris buvo Ketvirtadienis" (1908).Parašykite atsiliepimą apie "Žmogus, kuris buvo Ketvirtadienis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Žmogus, kuris buvo Ketvirtadienis", kurią skaitytojams dovanoja Gilbert Keith Chesterton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gilbert Keith Chesterton su knyga "Žmogus, kuris buvo Ketvirtadienis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žmogus, kuris buvo Ketvirtadienis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gilbert Keith Chesterton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žmogus, kuris buvo Ketvirtadienis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žmogus, kuris buvo Ketvirtadienis" perkama kartu