Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žmogus, kuris norėjo būti laimingas

5.0
(24 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,49 €
Kaina su kodu: 10,12 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2022-05-09 Dalia

knyga nuteikė motyvuojančiai, atnešė į mano kasdienybę daugiau teigiamų emocijų, rekomenduoju


2024-07-31 13.49 InStock
Į krepšelį 10,12 € -25% su kodu
PATOGU

Knygos „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ aprašymas

Rašytojas Laurent Gounelle savo knygose derina saviugdos žanrą su grožine proza, todėl autoriaus kūriniai patrauklūs plačiai skaitytojų auditorijai. Romanas „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ kalba apie lėto gyvenimo privalumus ir mažus džiaugsmus, kuriuos pamirštame įsisukę į nuolatinę skubą.

Atostogos, populiari egzotinė kryptis, gardus maistas, saulė, paplūdimys ir tingios dienos… Tikra svajonė, bent taip atrodė mokytojui Julianui, išvykusiam pailsėti į Balį. Tačiau vyras, besimėgaujantis visais gerų atostogų malonumais, greitai supranta, kad jo gyvenime kažko trūksta. Čia pasitaiko proga pabendrauti su vietos išminčiumi, apie kurį žino kiekvienas vietinis.

Iš pradžių skeptiškai nusiteikęs Julianas po vizito lieka priblokštas elementarios tiesos. Pasirodo tas trūkstamas gyvenimo elementas yra laimė. Nei puiki sveikata, nei geros atostogos neužpildys tuštumos, o savo laimę Julianas turės surasti savarankiškai.

Sukrėstas ir nežinodamas, ką daryti su savo gyvenimu, Julianas negali mėgautis atostogomis ir ieškodamas atsakymų nuolat lankosi pas išminčių. Jo dėka supranta, kad žmogaus savivertė lemia tai, kaip jį vertina kiti. Nuvertindami, nepasitikėdami savo jėgomis, mes prarandame laimę bei gyvenimo džiaugsmą, o blogiausia, kad dažnai to net nepastebime.

Pagrindinio veikėjo pokalbiai su žiniuoniu, jo istorijos ir patirtis, padeda suprasti jausmų bei proto prigimtį ir kviečia į savęs paieškas. Laurent Gounelle romane „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ ir vėl liečia gyvenimo prasmės temas, kritikuoja susvetimėjimą, nuolatinę skubą, dėmesio detalėms stoką. Knyga rekomenduojama visiems, kurie pamiršo, kokia yra jų kasdieninės rutinos prasmė.

Laurent Gounelle (1966) populiarus prancūzų rašytojas, pasaulyje išgarsėjęs knyga „Dievas visada keliauja incognito“. Autorius visada norėjo tapti psichologu, tačiau pasirinko ekonomikos studijas. Laurent Gounelle niekada nenustojo domėtis žmogaus prigimtimi, tapo asmeninio tobulėjimo konsultantu, bei ėmė rašyti itin populiarias knygas, kurios daugeliui skaitytojų padėjo atrasti save. Jaunystėje rašytojas svajojo tapti psichiatru, tačiau studijavo ekonomiką. Šiandien jo knygos verčiamos į daugybę kalbų ir susilaukia palankių atsiliepimų.

Iš prancūzų kalbos vertė Erika Sabaliauskaitė

Domina saviugda? Patinka skaityti išminties kupinas istorijas? Romanas „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ apjungia abu šiuos dalykus, tad kviečiame jį įsigyti internetu. Pirkti online verta ir daugiau įdomių siužetų knygų. Apsipirkimas internetu patogus, nes visada galite patikrinti, ką apžvalgose kalba kiti skaitytojai, įvertinti trumpus aprašymus, santraukas, atsižvelgti į puslapių skaičių, pavartyti ištraukas. Taip pat čia visada gausu gerų kainų pasiūlymų, o akcijos ir išpardavimai tampa puikia proga apsipirkti pigiau.


  • Autorius: Laurent Gounelle
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090141908

2022-05-09

knyga nuteikė motyvuojančiai, atnešė į mano kasdienybę daugiau teigiamų emocijų, rekomenduoju

2022-01-25

labai patiko, knyga verta dėmesio

2021-09-22

Laurent Gounelle nuostabus rašytojas, jo sąskaitoje jau ne vieną puiki knyga, iš kurios galima daug ko pasimokyti, suprast apie vidini aš. Tikrai ne veltui pripažintas rašytojas.. Super!

2021-09-15

Puiki knyga

2021-09-13

Radau daug teisingų tiesų šioje knygoje, labai patiko skaityti tokią prasmingą knygą, rekomenduoju

2021-08-30

Knyga kuri suteikė daug pozityvo. Nors atrodo viską ką skaičiau yra žinoma, tačiau kasdieniame gyvenime, kažkaip pasimirštame ir nebesivadovaujame tomis tiesomis, todėl manau pats puikiausias būdas, kad tų tiesų nepamiršti, karts nuo karto pasiimti šią knygelę ir sau priminti apie jas :) Knygelė nėra stora, todėl tikrai neatsibos skaityt, ir nėra ištemta, trumpai, drūtai ir aiškiai parašyta, rekomenduoju

2021-08-11

Puikus autorius, jau ne pirma mano skaitoma Laurent Gounelle knyga, rekomenduoju nepraeiti pro šalį pro šio autoriaus knygas

2021-07-19

Puikus romanas, primenantis kad džiaugsmą ir laimę turime kiekvienoje dienoje

2021-06-17

Gražus priminimas, kad mintimis ir įsitikinimais kuriame aplinkinį pasaulį ir, kad mūsų svajonės ir laimė yra ranka pasiekiamos.

2021-06-16

Turi gražių pažiūrų į gyvenimą, labai įkvepianti ir turininga knyga. Rekomenduočiau visiems, kurie ieško trumpo linksmo ir prasmingo skaitymo.

2021-06-14

Nesigailėsite perskaitę šią knygą, ir padės pasijusti daug laisviau, nei jūs kada nors įsivaizdavote.

2021-06-02

Skaiciau Dievas visada keliauja inkognito. todel net nedvejodamas pasirinkau ir sia knyga.

2021-05-31

Puiki knyga, suteikianti naują požiūrį į gyvenimą. Ir jos turinys ilgai gulės mano mintyse.

2021-05-12

Tie kas įsileidžia knygas į savo gyvenimą, būna labai "pakimba" ant tokios literatūros. Tik bėda ta kad nevisos knygos apie gyvenimo tiesas yra tokios geros kaip ši.

2021-05-10

Žinoti dėl ko ir kam gyveni. Ne dėl kitų, ne dėl pinigų, kad ir kaip tai banaliai beskambėtų, bet sau. Būti kas dieną čia ir dabar ir nebandyt įsispraust į rėmus.

2021-05-05

Įkvepianti, patraukli ir lengvai skaitoma istorija. Apie mūsų įsitikinimus, kurie lemia mūsų elgesį ir riboja mūsų pasirinkimus bei laisvę. Puiki knyga. Rekomenduoju kiekvienam

2021-04-28

Labai įdomi ir įtraukianti knygą. Ypač tiems, kuriems ne pats geriausias etapas gyvenime.

2021-04-27

Perskaičius šia pilna išminties istorija, tikrai norisi būti laimingai. Labai labai rekomenduoju. Knyga tiesiog nuostabi, ir vertinu penkiomis žvaigždėmis.

2021-04-21

Priverčia apmąstyt savo poelgius ir gyvenimą. Ši knyga pilna išminties, ir priverčia būti geresniems. Visai skaitosi lengvai. Patiko!

2021-04-14

Wow!!! Veiksmas vyksta Balio saloje!

2021-04-13

Knyga kviečia į savęs paieška.

2021-03-21

Verta kiekvienam turėti savo asmeninėje bibliotekoje

2021-03-21

Tikrai nepasigailėjau perskaičius, verta dėmesio knyga

2021-02-17

Nuostabi knyga,padrąsinanti žengti žingsnį daryti tai,apie ką širdy seniai svajoji,bet nedrįsti,atkalbinėji,įtikinėji save,kad neverta,nes nepasiseks...

Parašykite atsiliepimą apie „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“, Laurent Gounelle. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laurent Gounelle su knyga „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laurent Gounelle. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ perkama kartu