0

Žmogus, kuris norėjo būti laimingas

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Žmogus, kuris norėjo būti laimingas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786090120743

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Julianas – nelaimingas ir savo gyvenimu nusivylęs mokytojas, atostogaujantis Balio saloje. Baigiantis atostogoms ir artėjant momentui, kai teks grįžti namo, Julianas nusprendžia aplankyti vietinį išminčių, apie kurį garsas sklinda už jūrų marių. Vedamas smalsumo jis susiranda žiniuonį "tiesiog pasitikrinti" - visai įdomu, jeigu kas nors iš šalies žvilgtelėtų į jūsų gyvenimą, pasidomėtų jumis. Kas žino, gal žiniuonis žinos būdą, kaip jaustis geriau? Ir jis išgirsta diagnozę – Julianas sveikas, jo sveikata puiki, tačiau jis pats… nelaimingas. Ir surasti atsakymą į klausimą "kas jo gyvenime negerai?" teks pačiam Julianui.„Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ – istorija apie vakariečio savęs pažinimo ir gyvenimo prasmės paieškų kelionę, apie bandymą į viską pažvelgti nauju žvilgsniu.

Per likusias atostogų dienas Julianas lankosi pas senąjį mokytoją ir su jo pagalba leidžiasi į gyvenimo prasmės paieškas. Samtjangas pateikia suprantamus vakariečiui pavyzdžius ir paaiškina Julianui, kaip šis susikuria savo tikrovę. Anot žiniuonio, tai, kaip mes matome save, lemia ir žmonių elgesį su mumis. Senukas pasakoja, iš kur atsiranda mūsų įsitikinimai, kaip formuojasi mūsų pasaulėžiūra, užgimsta jausmai ir veikia protas. Tai nepaprasta istorija apie gyvenimo prasmę, vartotojišką visuomenę ir žmogaus prigimtį.„Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ skirta norintiems geriau pažinti save ir gyventi visavertį gyvenimą. Išmintingasis senolis Samtjangas pažįsta jus geriau, nei jūs pats. Jis, pasitelkdamas suprantamus ir įtaigius pavyzdžius, pasakoja verčiančias susimąstyti įtraukiančias istorijas. Jis kviečia jus žengti šviesos link nauju gyvenimo keliu.

Knygos autorius Laurent Gounelle – plačiai žinomas asmeninio tobulėjimo specialistas, kurio knygas šiandien galime skaityti 23 pasaulio kalbomis. Ne išimtis ir lietuvių – mūsų šalyje jo kūriniai nesitraukia iš perkamiausių knygų lentynų ir sąrašų. Autorių ypač išgarsino jo 2012 m. knyga „Dievas visuomet keliauja incognito“, tačiau analogiškai sėkmei buvo pasmerkti ir kiti jo kūriniai.

Jo knygose nagrinėjamos savęs pažinimo ir asmeninio tobulėjimo temos, jose persipina populiarioji psichologija ir įdomus siužetas. Anot Laurent Gounelle, gyventi – tai būti patenkintam savo gyvenimu ir džiaugsmingai išnaudoti kiekvieną jo akimirką. To jis siekia pasakodamas įtikinamas savo literatūrinių herojų istorijas.


Iš prancūzų k. vertė Erika Sabaliauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu