TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Žmogus, kuris verkė iš juoko (knyga su defektais)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 2.99 SoldOut

Knygos "Žmogus, kuris verkė iš juoko (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Žmogus, kuris verkia iš juoko“ – naujas bestselerių autoriaus Frédéric Beigbeder romanas, kuriame vėl susitiksime rašytojo alter ego – Oktavą Parango. Nusiteikite! Knyga kalba apie mūsų visų pasaulį, kuris keičiasi greičiau, nes mes spėjame prie jo prisitaikyti.

Su Oktavu Parango susipažinome knygoje 14,99€“, kuri autoriui kainavo darbo vietą, nes jis savo veikėjo lūpomis pasakojo nešvaraus reklamos pasaulio užkulisius. Vėliau romane „Gelbėkit, atsiprašau“ sekėme Oktavo nuotykius Maskvoje ir kažkur ten jį palikome… Dabar susitinkame dar kartą. Frédéric Beigbeder grįžta su trenksmu. Gero humoro trenksmu. Romanas „Žmogus, kuris verkia iš juoko“ tarsi apjungia visą trilogiją.

Oktavas Parangas šiame pasakojime tikrai negaili savęs. Jis dirbo reklamos srityje, vėliau sukosi aukštosios mados pasaulyje, o dabar be penkių devynios ryto kandus jo balsas skamba radijo laidoje. Ir štai netikėtas siužeto vingis: vieną ryta Oktavas ateina nepasiruošęs ir yra negailestingai išspiriamas iš žiniasklaidos rojaus. Taip, Frédéric Beigbeder savo veikėjo lūpomis ir vėl pasakoja asmeninę gyvenimo istoriją. Gyvenimo, kuris pasikeitė net ne per naktį, o per akimirką.

Autorius pirštu bado į daugybę šiuolaikinių problemų ir visuomenės ydų. „Žmogus, kuris verkia iš juoko“ – ironiška pasaka apie vyrą, kuris sensta šiame moderniame pasaulyje. Tai istorija apie vaikiną, kurio galvoje tik moterys ir narkotikai, tačiau aukso amžius praeityje. Naujaisiais laikais merginos ant kaklo nebesikaria, o tik atvirai juokiasi ir greitos apkaltinti priekabiavimu. Veidrodis atspindi keistą realybę, kurioje gyvena senstelėjęs vyrukas, o internetas „pagimdė“ tūkstančius žvaigždučių, sulaukiančių gerokai daugiau dėmesio nei Oktavas. Kaip jaustis?

Frédéric Beigbeder (g. 1965 m.) – populiarus prancūzų autorius. Ko gero populiariausias jo romanas yra „Meilė trunka trejus metus“ šią frazę iš pavadinimo įrašęs į liaudies folklorą. Rašytojo tekstai provokuoja, jiems būdingas įžūlus tonas, autosatyra. Frédéric Beigbeder knygos tampa bestseleriais ir dar ilgai aptarinėjamos įvairiuose atsiliepimuose.


  • Autorius: Frederic Beigbeder
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 244
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665196-BR
  • Vertėjas: Akvilė Melkūnaitė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žmogus, kuris verkė iš juoko (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žmogus, kuris verkė iš juoko (knyga su defektais)", Frederic Beigbeder. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Frederic Beigbeder su knyga "Žmogus, kuris verkė iš juoko (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žmogus, kuris verkė iš juoko (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Frederic Beigbeder. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žmogus, kuris verkė iš juoko (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žmogus, kuris verkė iš juoko (knyga su defektais)" perkama kartu