0

Žmogus, kuris žiūrėjo į nuvažiuojančius traukinius

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Žmogus, kuris žiūrėjo į nuvažiuojančius traukinius

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 978995523524

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žmogus, kuris žiūrėjo į nuvažiuojančius traukinius" aprašymas
Keso Popingos gyvenimas daugelį metų sruveno ramiai. Vieną dieną bendrovė, kurioje jis dirba ir į kurią yra įdėjęs visus savo pinigus, bankrutuoja. Nuo šios akimirkos jo gyvenimas gali pakrypti visai kita vaga...

Ką pasirinks Kesas Popinga - bandys išsaugoti savo miesčionišką namų jaukumą ar sės į naktinį traukinį, riedantį išsvajotos laisvės link?

Kas jis iš tiesų - beprotis maniakas, pavojingas žudikas ar tik nelemtai susiklosčiusių aplinkybių auka?


Georgesas Simenonas (Žoržas Simenonas, 1903-1989) - legendinis XX a. detektyvo meistras. Autoriaus knygų parduota per 500 milijonų egzempliorių, jos išverstos į daugiau kaip šimtą pasaulio kalbų.

Be garsiojo komisaro Megrė ciklo, rašytojas sukūrė ne mažiau įspūdingą vadinamųjų Simenono romanų seriją. Juose kėlė žmonių, apsėstų įvairiausių manijų, kankinamų vienišumo, nusivylimo, susvetimėjimo ir mėginančių rasti savo vietą gyvenime, temas, kūrė intriguojančius psichologinius veikėjų portretus.

„Žmogus, kuris žiūrėdavo į nuvažiuojančius traukinius“ - vienas garsiausių šios serijos romanų.


Iš prancūzų kalbos vertė Vilius Litvinavičius


 

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogus, kuris žiūrėjo į nuvažiuojančius traukinius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žmogus, kuris žiūrėjo į nuvažiuojančius traukinius, kurią skaitytojams dovanoja Georges Simenon. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Georges Simenon su knyga Žmogus, kuris žiūrėjo į nuvažiuojančius traukinius jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žmogus, kuris žiūrėjo į nuvažiuojančius traukinius patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Georges Simenon. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žmogus, kuris žiūrėjo į nuvažiuojančius traukinius palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žmogus, kuris žiūrėjo į nuvažiuojančius traukinius" perkama kartu