Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žmogus laiko taikinyje. Algirdas Brazauskas draugų ir oponentų akimis (su CD)

Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žmogus laiko taikinyje. Algirdas Brazauskas draugų ir oponentų akimis (su CD)" aprašymas

 Atsiminimų knyga "Žmogus laiko taikinyje. Algirdas Brazauskas draugų ir oponentų akimis (su CD)" apie 1993 m. vasario 14-ąją išrinktą pirmąjį Respublikos prezidentą Algirdą Brazauską.Žurnalistas, buvęs prezidento Algirdo Brazausko patarėjas Vilius Kavaliauskas ėmėsi sudėtingos užduoties - iš prezidento artimųjų, oponentų ir bendražygių išklausti tai, ko Lietuvos visuomenė apie buvusį prezidentą nėra girdėjusi. Išklausęs 400 žmonių, tarp jų ir užsienio šalių prezidentus, 146 žmonių liudijimus jis sudėjo į knygą „Žmogus laiko taikinyje. Algirdas Brazauskas draugų ir oponentų akimis“.

Net ir jam, dirbusiam prezidentūroje, pasakojimai apie A. Brazauską sukėlė ir nuostabą, ir juoką.


"Prieš 20 metų, 1993 metų vasario 14-ąją, mes išrinkome pirmąjį Respublikos Prezidentą. Šios sukakties proga linkiu sau ir visiems, kad ir ateityje mūsų Tautos lyderiu rinktume to vertą asmenybę. Patikimą ir tvirtą - kaip Lietuvos ąžuolą. Kaip Brazauską."

Sudarytojas


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žmogus laiko taikinyje. Algirdas Brazauskas draugų ir oponentų akimis (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žmogus laiko taikinyje. Algirdas Brazauskas draugų ir oponentų akimis (su CD)", Vilius Kavaliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vilius Kavaliauskas su knyga "Žmogus laiko taikinyje. Algirdas Brazauskas draugų ir oponentų akimis (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žmogus laiko taikinyje. Algirdas Brazauskas draugų ir oponentų akimis (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilius Kavaliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žmogus laiko taikinyje. Algirdas Brazauskas draugų ir oponentų akimis (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žmogus laiko taikinyje. Algirdas Brazauskas draugų ir oponentų akimis (su CD)" perkama kartu