0

Žmogus žvėris

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Žmogus žvėris

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 978415021512

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žmogus žvėris" aprašymas
Garsus prancūzų rašytojas ir kritikas, natūralizmo krypties literatūroje pradininkas Emilis Zola romano "Žmogus žvėris" puslapiais leidžia tekėti painių jausmų, suktybės, aklo pykčio, nedorų žmonių troškimų ir veiksmų lavinai, atskleidžiančiai pagrindinę kūrinio mintį - kiekviename žmoguje snaudžia žvėris, galintis bet kada prabusti.

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogus žvėris"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žmogus žvėris, kurią skaitytojams dovanoja Emile Zola. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Emile Zola su knyga Žmogus žvėris jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žmogus žvėris patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Emile Zola. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žmogus žvėris palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žmogus žvėris" perkama kartu