0

Pirkėjų atsiliepimai

Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-12 Dalia

Puiki knyga! Greitai skaitoma, intriguojančio siužeto. Lauksiu naujų istorijų.


2022-06-30 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje" aprašymas

Rašytoja Gina Viliūnė šį kartą kviečia persikelti į XVI amžiaus Vilnių – įvairių kultūrų ir amatininkų meką, kurioje klesti mokslas, juodoji rinka ir prietarai. Skaitytojai, kartu su detektyvo „Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje. Tiria Vilniaus budelio mokinys“ veikėjais, turės išsiaiškinti, kas iš tiesų nužudė batsiuvių cecho vyresnįjį meistrą.

Kadaise jaunasis Adas norėjo tapti teisininku. Jis svajojo apie studijas universitete, deja, gyvenimas pasisuko kitaip ir šiandien jis priverstas mokytis pas Vilniaus budelį Ignacą. Netrukus vaikinas įsitraukia į žmogžudystės tyrimą. Jis netiki, kad kaltinamoji gražuolė tarnaitė yra kalta, tačiau galbūt dėl to, kad mergina suvirpino jaunuolio širdį?

Adas padarys viską, kad išsiaiškintų tikrąjį kaltininką, tačiau laikas bėga, o Vilniaus vaitas Augustinas Rotundas laukia nekaltumo įrodymų. Narplioti nusikaltimą Adui padeda draugai: miesto sargybinis, siuvėjo pameistrys, elgeta ir pats jo mokytojas. Skaitytojų laukia vaizdingi šešiolikto amžiaus Vilniaus aprašymai, įdomūs, spalvingi, laikmetį ir skirtingus amatus atstovaujantys personažai, bei įtemptas siužetas, kuris įtrauks į veiksmą ir neleis atsikvėpti iki pat pabaigos.

Gina Viliūnė įsitikinusi, kad detektyvo žanras yra puiki terpė įdomiai papasakoti apie istorinį laikotarpį, tuo metu gyvenusius žmones, jų buitį, kasdienines problemas ir papročius. Šioje knygoje autorė supažindina su Vilniaus miesto amatininkų įvairove ir cechų veikla. Užvertę paskutinį puslapį pasijusite tarsi iš tiesų pabuvoję XVI amžiaus mieste.

„Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje. Tiria Vilniaus budelio mokinys“ – pirmasis autorės detektyvas, tačiau labai gali būti, kad jaunąjį budelio mokinį Adą skaitytojai sutiks dar ne kartą.

Gina Viliūnė (g. 1974 m.) – gidė, straipsnių ir knygų autorė. Rašytoja mokėsi Vilniaus pedagoginiame universitete, visada domėjosi istorija, dirbo ekskursijų vadove. Autorė yra parašiusi populiarių istorinių trilerių bei romanų, o „Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje“ yra jau aštuntoji jos knyga. Daugelio rašytojos kūrinių veiksmas vyksta Vilniuje.

Šis detektyvas apjungia vaizdingą istoriją ir nuotykius, tad jei sudomino trumpas aprašymas, raginame knygą įsigyti internetu. Autorės knygas skaitytojai apžvalgose ir atsiliepimuose vertina palankiai, tad tikime, kad jus sudomins ir nauja istorija. Kviečiame aplankyti ir akcijų bei išpardavimų skiltį, nes čia rasite literatūros, kuri kainuoja pigiau. Įvertinti turinį bei apimtį visada padės nurodytas puslapių skaičius bei aprašymas su santrauka ir ištraukomis.Kiti taip pat domėjosi


2021-02-12

Puiki knyga! Greitai skaitoma, intriguojančio siužeto. Lauksiu naujų istorijų.

2021-01-16

Labai gera knyga, labai laukiu naujų šios rašytojos kūrinių. Skaitosi lengvai, veiksmas įtraukiantis, jokių bereikalingų išsiplėtimų. Gera skaityti įvikius kurie vyksta tau žinomoje aplinkoje, Lietuva turi tokią istoriją džiugu, kad yra rašytojų kurie mus supažindina su savo krašto istorija ir tuometiniu gyvenimu. Ačiū rašytojai, lenkiu galva ir laukiu naujų istorijų, but smagu kažką sužinoti ir apie kitus Lietuvos dvarus ;)

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje", Gina Viliūnė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gina Viliūnė su knyga "Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gina Viliūnė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje" perkama kartu