0

Žmogžudystė golfo lauke

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Žmogžudystė golfo lauke

  • Leidėjas: Sirokas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9789955740087

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žmogžudystė golfo lauke" aprašymas
Dar vienas puikiai atskleistas nusikaltimas

 

Paprašytas skubiai padėti, Puaro atvyksta Prancūzijon. Tačiau jisai nebespėja apsaugoti savo kliento, kurio kūnas, kraupiai nusmeigtas su siaubingai styrančiu peiliu nugaroje, dabar guli veidu žemyn negilioje duobėje golfo aikštėje.

 

Tačiau kodėl velionis apsivilkęs savo sūnaus apsiaustu? Ir kam buvo skirtas jausmingas meilės laiškas, aptiktas jo kišenėje? Puaro dar nespėjus atsakyti į šiuos klausimus, visą bylą aukštyn kojomis apverčia antrojo, lygiai taip pat nužudyto lavono radybos...

 

Žudikas ir jo motyvai išlieka nežinomi iki pat paskutinės akimirkos

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogžudystė golfo lauke"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žmogžudystė golfo lauke, kurią skaitytojams dovanoja Agatha Christie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Agatha Christie su knyga Žmogžudystė golfo lauke jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žmogžudystė golfo lauke patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agatha Christie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žmogžudystė golfo lauke palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žmogžudystė golfo lauke" perkama kartu