0

Žmogžudystė Mesopotamijoje

  • Nuolaida knygai -79%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 6,90 €*
Sutaupote: 5.41 € (79%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žmogžudystė Mesopotamijoje

  • Leidėjas: FNS Group
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786098057171

2020-10-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žmogžudystė Mesopotamijoje" aprašymas

Eimi Leteren suvokia, kad archeologinių kasinėjimų metu Irake gali nutikti kažkas siaubinga; kažkas susiję su “mieląja Luiza”, žymaus archeologo žmona.


Po keletos dienų šalia kasinėjimų vietos turi pravažiuoti Erkiulis Puaro. Tačiau, Luizą kankinant siaubingoms haliucinacijoms, o įtampai tarp archeologų pasiekus beveik nebepakeliamą ribą, Puaro atvykimas gali būti šiek tiek pavėluotas…


Vertė Lina BucevičienėMEDICINOS MOKSLŲ DAKTARO DŽILSO REILIO ĮŽANGINIS ŽODIS


Šiame pasakojime aprašyti dalykai vyko prieš kokius etverius metus. Mano manymu, aplinkybės verčia, d visuomenei būtų pateikta sąžininga įvykių kronika. Sklinda keisčiausi ir juokingiausi gandai, neva buvo nuslėpti svarbūs įrodymai, bei panašios nesąmonės. Tokius prasimanymus labiausiai skleidė Amerikos spauda.

Dėl šios priežasties buvo pageidautina, kad to meto įvykius aprašytų ne ekspedicijos narys, o nešališkas liu-dytojas.

Kaip tik todėl aš ir pasiūliau Eimi Leteren imtis šio darbo. Akivaizdu, kad ji tinkamiausia kandidatė: aukštos profesinės reputacijos, nešališka, nes ligi tol su Pitstauno universiteto ekspedicija Irake neturėjo nieko bendra, be to, akyla ir nuovoki įvykių liudininkė.

Prikalbinti mis Leteren, kad imtųsi šio darbo, sekėsi sunkiai, tiesą sakant, tai buvo vienas iš sunkiausių atvejų per visą mano profesinę karjerą; netgi tą darbą baigusi, ji kažkodėl nenorėjo rodyti rankraščio. Pasirodo, parašė kelias kritines pastabas dėl mano dukters Šeilos. Aš ją netrukus įtikinau: mūsų dienomis vaikai tėvus laisvai kritikuoja spaudoje, todėl tėvams netgi smagu, kad jų atžalai taip pat tenka pylos! Kitas jos argumentas buvo neapsakomas kuklumas. Ji tikėjosi, kad aš „sutvarkysiu gramatiką ir visa kita". Aš, priešingai, atsisakiau pakeisti bent vieną žodelį. Man atrodo, kad mis Leteren stilius yra gyvas, savitas ir itin vykęs. Tiesa, vienoje pastraipoje Erkiulį Puaro ji vadina „Puaro", kitoje - „misteriu Puaro", tačiau toks paįvairinimas ir įdomus, ir prasmingas. Antruoju atveju ji, taip sakanti „nepamiršta gerų manierų" (medicinos seserys griežtai laikosi etiketo), o pirmuoju pasakojami dalykai jai rūpi grynai kaip žmogui - formalumai užmiršti!

Aš pats parašiau tik pirmą skyrių - pasinaudodamas! laišku, kurį man teikėsi duoti viena mis Leteren draugė. Jis turėtų būti tarsi titulinio puslapio iliustracija, taigi bent apytikriai apibūdinti pasakotoją.

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogžudystė Mesopotamijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žmogžudystė Mesopotamijoje, kurią skaitytojams dovanoja Agatha Christie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Agatha Christie su knyga Žmogžudystė Mesopotamijoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žmogžudystė Mesopotamijoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agatha Christie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žmogžudystė Mesopotamijoje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žmogžudystė Mesopotamijoje" perkama kartu