0

Žmogžudystė Mesopotamijoje

  • Nuolaida knygai -79%
Internetu: 1,49 €
Knygyne: 6,90 €*
Sutaupote: 5.41 € (79%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Žmogžudystė Mesopotamijoje

  • Leidėjas: FNS Group
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786098057171

1.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Eimi Leteren suvokia, kad archeologinių kasinėjimų metu Irake gali nutikti kažkas siaubinga; kažkas susiję su “mieląja Luiza”, žymaus archeologo žmona.


Po keletos dienų šalia kasinėjimų vietos turi pravažiuoti Erkiulis Puaro. Tačiau, Luizą kankinant siaubingoms haliucinacijoms, o įtampai tarp archeologų pasiekus beveik nebepakeliamą ribą, Puaro atvykimas gali būti šiek tiek pavėluotas…


Vertė Lina BucevičienėMEDICINOS MOKSLŲ DAKTARO DŽILSO REILIO ĮŽANGINIS ŽODIS


Šiame pasakojime aprašyti dalykai vyko prieš kokius etverius metus. Mano manymu, aplinkybės verčia, d visuomenei būtų pateikta sąžininga įvykių kronika. Sklinda keisčiausi ir juokingiausi gandai, neva buvo nuslėpti svarbūs įrodymai, bei panašios nesąmonės. Tokius prasimanymus labiausiai skleidė Amerikos spauda.

Dėl šios priežasties buvo pageidautina, kad to meto įvykius aprašytų ne ekspedicijos narys, o nešališkas liu-dytojas.

Kaip tik todėl aš ir pasiūliau Eimi Leteren imtis šio darbo. Akivaizdu, kad ji tinkamiausia kandidatė: aukštos profesinės reputacijos, nešališka, nes ligi tol su Pitstauno universiteto ekspedicija Irake neturėjo nieko bendra, be to, akyla ir nuovoki įvykių liudininkė.

Prikalbinti mis Leteren, kad imtųsi šio darbo, sekėsi sunkiai, tiesą sakant, tai buvo vienas iš sunkiausių atvejų per visą mano profesinę karjerą; netgi tą darbą baigusi, ji kažkodėl nenorėjo rodyti rankraščio. Pasirodo, parašė kelias kritines pastabas dėl mano dukters Šeilos. Aš ją netrukus įtikinau: mūsų dienomis vaikai tėvus laisvai kritikuoja spaudoje, todėl tėvams netgi smagu, kad jų atžalai taip pat tenka pylos! Kitas jos argumentas buvo neapsakomas kuklumas. Ji tikėjosi, kad aš „sutvarkysiu gramatiką ir visa kita". Aš, priešingai, atsisakiau pakeisti bent vieną žodelį. Man atrodo, kad mis Leteren stilius yra gyvas, savitas ir itin vykęs. Tiesa, vienoje pastraipoje Erkiulį Puaro ji vadina „Puaro", kitoje - „misteriu Puaro", tačiau toks paįvairinimas ir įdomus, ir prasmingas. Antruoju atveju ji, taip sakanti „nepamiršta gerų manierų" (medicinos seserys griežtai laikosi etiketo), o pirmuoju pasakojami dalykai jai rūpi grynai kaip žmogui - formalumai užmiršti!

Aš pats parašiau tik pirmą skyrių - pasinaudodamas! laišku, kurį man teikėsi duoti viena mis Leteren draugė. Jis turėtų būti tarsi titulinio puslapio iliustracija, taigi bent apytikriai apibūdinti pasakotoją.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu