0

Žmonės ir žvėrys Dievų miške

1.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 14,69 €
Kaina knygyne: 17,49 €*
Sutaupote: 2.80 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-23 nieko vertos liguistos romanisto fantazijos

Šita pasišlykštėtina "holokausto" isterija, kaip ir visa dogminė WW2 "istorija"- totalinis melas ir kliedesiai, neturintys nieko bendro su realiais įvykiais:

sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

Informacija

Žmonės ir žvėrys Dievų miške

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 552
  • ISBN ar kodas: 9789955267263

2020-09-30 14.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žmonės ir žvėrys Dievų miške" aprašymas

Palikite bet kokią viltį, kurie čia įeinate.

Apie lietuvių inteligentų kalinimą nacių įrengtoje Štuthofo koncentracijos stovykloje mūsų skaitytojas geriausiai žino iš B. Sruogos kūrinio „Dievų miškas“. Ši knyga – tai kito Štuthofo kalinio – kunigo Stasio Ylos (1908–1983) liudijimas, stiliumi labai besiskiriantis nuo „Dievų miško“, bet galbūt kur kas tiesesnis, dar negailestingesnis, kraupesnis, labiau sukrečiantis.

Kartu su 46 lietuvių inteligentais, apkaltintais mobilizacijos į lietuvių SS legioną sužlugdymu, 1943–1945 m. S. Ylai teko pereiti devynis pragaro ratus, kuriuose masinės žudynės ir kankinimai buvo virtę kasdienybe.

Iš viso Štuthofo koncentracijos stovykloje, įrengtoje Dievų mišku pramintame vaizdingame pušyne ant jūros kranto, kalinta apie 110 tūkst. žmonių. Apie 65 tūkst. iš jų buvo nužudyti, mirė iš bado, nuo ligų ir išsekimo.

„Žmonės ir žvėrys“ – niūrus istorijos įspėjimas, nežaboto žiaurumo priminimas ateinančioms kartoms. Ši knyga yra apie tai, kaip visuotinio sužvėrėjimo atmosferoje, nacių sukurtos naikinimo sistemos gniaužtuose išlikti žmogumi.

2020-ųjų leidinys iliustruotas originaliais Ramūno Vaitkaus piešiniais.

2020-04-23

Šita pasišlykštėtina "holokausto" isterija, kaip ir visa dogminė WW2 "istorija"- totalinis melas ir kliedesiai, neturintys nieko bendro su realiais įvykiais:

sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

Parašykite atsiliepimą apie "Žmonės ir žvėrys Dievų miške"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žmonės ir žvėrys Dievų miške, kurią skaitytojams dovanoja Stasys Yla. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stasys Yla su knyga Žmonės ir žvėrys Dievų miške jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žmonės ir žvėrys Dievų miške patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Yla. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žmonės ir žvėrys Dievų miške palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žmonės ir žvėrys Dievų miške" perkama kartu