0

Žmonės. Kaip mes viską su*ikom. Glausta mūsų nesėkmių istorija

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina Internetu: 11,49 €
Kaina Knygyne: 12,49 €*
Sutaupote: 1.00 € (9%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2019-11-19 kSk

Šita knyga tiesiog nurove stogą. Belekaip geraaa!!!

Informacija

Žmonės. Kaip mes viską su*ikom. Glausta mūsų nesėkmių istorija

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 220
  • ISBN ar kodas: 9786094792199

2020-08-31 11.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Linksma kelionė po didžiausias, kūrybiškiausias ir katastrofiškiausias žmonijos nesėkmes. Knygoje „Žmonės: kaip mes viską su*ikom: glausta mūsų nesėkmių istorija“ žurnalistas, rašytojas ir humoristas Tom Phillips vardija ir analizuoja įspūdingiausius susimovimus žmonijos istorijoje. Ar gali būti, kad per šitiek metų taip ir netapome protingesni?

Per septyniasdešimt tūkstančių metų, kuriuos žmogus egzistuoja žemėje, mums teko patirti daugybę iššūkių. Menas, mokslas, kultūra, aludės – evoliucijos mitybos grandinėje mes tikrai esame laimėtojai. Tačiau geriau pagalvojus, tai nebuvo rami kelionė, ir dažnokai mums kažkaip išeidavo vis iš naujo katastrofiškai, iš esmės prisidirbti.

Galime prisiminti vos keletą pavyzdžių, kad pajustume savą ir svetimą gėdą. Diktatoriaus Mao Dzedongo Keturių kenkėjų naikinimo kampanija, JAV „Dulkių dubuo“, Austrijos kariuomenės puolimas prieš save po vienos išgertuvių nakties ir galiausiai – galingiausios pasaulio valstybės sprendimas savo vadovu išsirinkti TV realybės šou magnatą. Turbūt galima būtų teigti, kad per daugybę gyvavimo amžių taip ir netapome išmintingesni.

Autorius knygoje „Žmonės: kaip mes viską su*ikom: glausta mūsų nesėkmių istorija“ stebisi, kaip žmonės sugeba kurti įspūdingiausius dalykus, statyti miestus, sugalvoti ir suprasti reliatyvumo teoriją, tačiau visiškai nesugeba apsispręsti, kokių traškučių nori ir bent penkias minutes kankinasi parduotuvėje. Tokie ir panašūs žmogaus proto paradoksai sukelia ir tą nuolat lydintį jausmą, kad esame keisto eksperimento dalyviai...

Vis dėlto, kai kitą kartą jums atrodys, kad dabar tai jau tikrai susimovėte, knyga „Žmonės: kaip mes viską su*ikom: glausta mūsų nesėkmių istorija“ jums primins, kad gali būti dar blogiau.

„Lengvas žvilgsnis į istorines akimirkas, kai žmonės įspūdingai suklydo. Smagu skaityti.“
The Telegraph

„Išmintingai ir kiek pikdžiugiškai įamžinta nesuskaičiuojama daugybė žmonijos kvailysčių, padarytų per galybę amžių. Šonkaulius kutenantis skaitinys.“
Business Standard

„Įžūli ir informatyvi knyga, tarsi Harario „Sapiens“ būtų perpasakota erudito „stand-up“ komiko.“
Booklist

Tom Phillips (g. 1937 m.) – Didžiosios Britanijos žurnalistas, rašytojas, humoristas. Studijavo Kembridžo universitete archeologiją ir antropologiją, taip pat istoriją ir mokslo filosofiją. Parašęs debiutinę knygą „Žmonės: kaip mes viską su*ikom: glausta mūsų nesėkmių istorija“ teigė pagaliau pritaikęs studijose gautas žinias. Iki tol yra dirbs televizijoje, spaudoje, parlamente.

Iš anglų kalbos vertė Aidas Jurašius

2019-11-19

Šita knyga tiesiog nurove stogą. Belekaip geraaa!!!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu