Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žmonės. Kaip mes viską su*ikom. Glausta mūsų nesėkmių istorija

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-07 Jurgita

Tikrai linksmai ir įdomiai aprašyti istoriniai faktai, verta dėmesio
vakaro skaitymui knyga


2022-12-31 5.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žmonės. Kaip mes viską su*ikom. Glausta mūsų nesėkmių istorija " aprašymas

Linksma kelionė po didžiausias, kūrybiškiausias ir katastrofiškiausias žmonijos nesėkmes. Knygoje „Žmonės: kaip mes viską su*ikom: glausta mūsų nesėkmių istorija“ žurnalistas, rašytojas ir humoristas Tom Phillips vardija ir analizuoja įspūdingiausius susimovimus žmonijos istorijoje. Ar gali būti, kad per šitiek metų taip ir netapome protingesni?

Per septyniasdešimt tūkstančių metų, kuriuos žmogus egzistuoja žemėje, mums teko patirti daugybę iššūkių. Menas, mokslas, kultūra, aludės – evoliucijos mitybos grandinėje mes tikrai esame laimėtojai. Tačiau geriau pagalvojus, tai nebuvo rami kelionė, ir dažnokai mums kažkaip išeidavo vis iš naujo katastrofiškai, iš esmės prisidirbti.

Galime prisiminti vos keletą pavyzdžių, kad pajustume savą ir svetimą gėdą. Diktatoriaus Mao Dzedongo Keturių kenkėjų naikinimo kampanija, JAV „Dulkių dubuo“, Austrijos kariuomenės puolimas prieš save po vienos išgertuvių nakties ir galiausiai – galingiausios pasaulio valstybės sprendimas savo vadovu išsirinkti TV realybės šou magnatą. Turbūt galima būtų teigti, kad per daugybę gyvavimo amžių taip ir netapome išmintingesni.

Autorius knygoje „Žmonės: kaip mes viską su*ikom: glausta mūsų nesėkmių istorija“ stebisi, kaip žmonės sugeba kurti įspūdingiausius dalykus, statyti miestus, sugalvoti ir suprasti reliatyvumo teoriją, tačiau visiškai nesugeba apsispręsti, kokių traškučių nori ir bent penkias minutes kankinasi parduotuvėje. Tokie ir panašūs žmogaus proto paradoksai sukelia ir tą nuolat lydintį jausmą, kad esame keisto eksperimento dalyviai...

Vis dėlto, kai kitą kartą jums atrodys, kad dabar tai jau tikrai susimovėte, knyga „Žmonės: kaip mes viską su*ikom: glausta mūsų nesėkmių istorija“ jums primins, kad gali būti dar blogiau.

„Lengvas žvilgsnis į istorines akimirkas, kai žmonės įspūdingai suklydo. Smagu skaityti.“
The Telegraph

„Išmintingai ir kiek pikdžiugiškai įamžinta nesuskaičiuojama daugybė žmonijos kvailysčių, padarytų per galybę amžių. Šonkaulius kutenantis skaitinys.“
Business Standard

„Įžūli ir informatyvi knyga, tarsi Harario „Sapiens“ būtų perpasakota erudito „stand-up“ komiko.“
Booklist

Tom Phillips (g. 1937 m.) – Didžiosios Britanijos žurnalistas, rašytojas, humoristas. Studijavo Kembridžo universitete archeologiją ir antropologiją, taip pat istoriją ir mokslo filosofiją. Parašęs debiutinę knygą „Žmonės: kaip mes viską su*ikom: glausta mūsų nesėkmių istorija“ teigė pagaliau pritaikęs studijose gautas žinias. Iki tol yra dirbs televizijoje, spaudoje, parlamente.

Iš anglų kalbos vertė Aidas Jurašius


  • Autorius: Tom Phillips
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 220
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094792199

Kiti taip pat domėjosi


2022-11-07

Tikrai linksmai ir įdomiai aprašyti istoriniai faktai, verta dėmesio
vakaro skaitymui knyga

2019-11-19

Šita knyga tiesiog nurove stogą. Belekaip geraaa!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Žmonės. Kaip mes viską su*ikom. Glausta mūsų nesėkmių istorija "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Tom Phillips pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žmonės. Kaip mes viską su*ikom. Glausta mūsų nesėkmių istorija ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žmonės. Kaip mes viską su*ikom. Glausta mūsų nesėkmių istorija " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žmonės. Kaip mes viską su*ikom. Glausta mūsų nesėkmių istorija " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žmonės. Kaip mes viską su*ikom. Glausta mūsų nesėkmių istorija "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tom Phillips tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žmonės. Kaip mes viską su*ikom. Glausta mūsų nesėkmių istorija " perkama kartu