0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žmonijos gerumas

Kaina internetu: 17,49 €
Kaina knygyne: 21,59 €*
Sutaupote: 4.10 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 17.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žmonijos gerumas" aprašymas

Nyderlandų mąstytojas Rutger Bregman savo filosofinėje knygoje „Žmonijos gerumas“ dalijasi novatoriškomis idėjomis apie žmogaus prigimtį. Šimtus metų esame įsitikinę, kad žmogus yra blogas, tačiau žongliruodamas įtikinamais pavyzdžiais ir argumentais Rutger Bregman keičia šią prielaidą.

Vienas gajus įsitikinimas suvienijo kairiuosius ir dešiniuosius, psichologus ir filosofus, senovės mąstytojus ir šių dienų politikus. Tai yra prielaida, kad žmonės iš prigimties blogi. Žmogus yra žvėris, sakė karaliai. Nusidėjėlis, antrino kunigai. Egoistas, teigė buhalteriai. Šimtmečius Vakarų kultūrą formavo tikėjimas žmogaus tamsiąja prigimtimi, o niūrios naujienų portalų antraštės kiekvieną dieną užtvirtina šį įsitikinimą.

O jei mes visą laiką klydome? Knygos „Žmonijos gerumas“ autorius Rutger Bregman analizuoja naujausias psichologijos, ekonomikos, biologijos ir archeologijos įžvalgas bei veda skaitytojus į kelionę per Vakarų civilizacijos istoriją. Knygoje rasite pamąstymų įvairiomis temomis. Kodėl mūsų rūšis užkariavo žemę? Kaip paaiškinti didžiausius žmonijos nusikaltimus? Ar mes tikrai esame linkę į blogį?

Apžvelgdamas kelis šimtus tūkstančių žmonijos metų, Rutger Bregman siekia įrodyti, kad esame pasirengę bendradarbiauti, o ne konkuruoti, o mūsų instinktas pasitikėti vienas kitu turi evoliucinį pagrindą, grąžinanti į Homo Sapiens atsiradimo laikus.

Rutger Bregman teiginys, kad iš esmės esame geri, – proveržis mąstyme, kurio taip trūko, paskatinantis milijonus žmonių gyventi tvariau, mažinti susvetimėjimą, balsuoti už klimato išsaugojimą ir kovoti dėl savo ateities. Autorius neneigia žmonių įvykdytų nusikaltimų ir blogybių, tačiau primena įvykius, atradimus ir iniciatyvas, kurios padarė pasaulį geresniu.

Apžvalgose teigiama, kad knyga „Žmonijos gerumas“ ypač rekomenduojama viskuo nusivylusiems, pavargusiems nuo karantino ir gyvenimo iššūkių.

Rutger Bregman ( g. 1988 m.) – istorikas, žurnalistas, vienas žymiausių jaunųjų mąstytojų Europoje, autorius. Rašytojas tapo žinomas dėl savo pasisakymų socialiniais ir ekonominiais klausimais. Jo žurnalistiniai darbai buvo kelis kartus nominuoti prestižiniam prizui „European Press Prize“. Autorius išleido penkias knygas apie istoriją, filosofiją ir ekonomiką. „Žmonijos gerumas“ tapo „The New York Times“ bestseleriu ir išverstas į daugiau nei keturiasdešimt kalbų.

Domina netikėti rakursai? Kviečiame knygą įsigyti internetu, nes trumpas aprašymas žada daug peno apmąstymams. Ieškote kitokių skaitinių? Online knygyne pirkti siūlome įvairaus žanro ir siužetų knygas. Nuo išgalvotų veikėjų nuotykių iki verslo leidinių. Akcijų ir išpardavimų skiltis patiks norintiems apsipirkti pigiau, nes kainos čia draugiškos piniginei. Knygų santraukose rasite aprašymus, ištraukų, nurodytą puslapių skaičių, kitų skaitytojų vertinimus. Rinktis patogu!


  • Pavadinimas originalo kalba: De meeste mensen deugen. Een nieuwe geschiedenis van de mens
  • Autorius: Rutger Bregman
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 24x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665790
  • Vertėjas: Saulė Rygertaitė
  • Iš kokios kalbos versta: nyderlandų

Parašykite atsiliepimą apie "Žmonijos gerumas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Rutger Bregman parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žmonijos gerumas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žmonijos gerumas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žmonijos gerumas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žmonijos gerumas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rutger Bregman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žmonijos gerumas" perkama kartu