0

Žmonių laimė

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9789955137412

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žmonių laimė" aprašymas

Tik niekam nesakykit, bet Džena — viena iš mano mylimiausių žmonių.

Džena nuliūdusi. Dinas nori, kad ji būtų laiminga. Paprasta? Taip, tik štai Dženai jau per trisdešimt, ją ką tik paliko draugas, o Dinas... Na, o Dinas — labai sudėtinga, labai brangi programinė įranga.

Dinas apskaičiavo, kad optimaliai gyvenimo kokybei užtikrinti Dženai reikia vyro. Savo žinioje turėdamas visą internetą jis toli neieško ir randa puikių kandidatų, su kuriais rengia pasimatymus. Tik kad Džena niekaip nenori paklusti nepriekaištingam Dino planui.

Ar dirbtiniu intelektu apdovanota mašina gali laiku susivokti turinti ir emocinį intelektą, kad padėtų Dženai susitvarkyti gyvenimą?

Iš anglų kalbos vertė Paulė Budraitė

Parašykite atsiliepimą apie "Žmonių laimė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žmonių laimė, kurią skaitytojams dovanoja P. Z. Reizin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar P. Z. Reizin su knyga Žmonių laimė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žmonių laimė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė P. Z. Reizin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žmonių laimė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žmonių laimė" perkama kartu