⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žmonos maldų galia

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-10-05 Inga

Jei dar yra žmonų, kurios neturi šios knygos - būtinai įsigykite ;)


Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 10.29 SoldOut

Knygos "Žmonos maldų galia" aprašymas

Graužatis dėl santuokos visiškai nieko nekeičia... Užtat malda gali pakeisti viską.

Šiandien susiduriant su begale iššūkių ir sunkumų, darni santuoka gali atrodyti visiškai neįmanomas dalykas. Tačiau Dievui patinka daryti tai, kas neįmanoma, jei tik Jo prašome! Knygos "Žmonos maldų galia" autorė Stormė Omartian dalijasi asmenine patirtimi apie tai, kaip Dievas stiprino jos pačios santuoką nuo tos dienos, kai ji ėmė uoliai melstis už savo vyrą, užtardama tokias jo gyvenimo sritis, kaip:
santykiai su Dievu;
emocinė ir fizinė sveikata;
reputacija ir išmėginimai;
prioritetai ir tikslai;
darbas ir finansai;
ateitis.

Tokią atkuriamąją maldos galią vedybiniame gyvenime turėtų įvertinti kiekviena moteris, trokštanti artimesnio ryšio su savo vyru. Be tikrų pavyzdžių, iliustruojančių kasdienį gyvenimą, autorė kiekviename knygos skyriuje pateikia ir maldos pavyzdį bei Šventojo Rašto eilutes, kuriomis galima remtis meldžiantis. Autorės patirtis ir požiūris į maldą įkvėps, sustiprins moteris, padės joms pasikliauti Dievo pažadais atkurti, atnaujinti santuoką ir joje augti.

Stormė Omartian
- bestselerių serijos apie maldos galią (The Powerofa Praying ) autorė. Parduota daugiau nei 28 mln. jos knygų, tarp jų - The Power ofa Praying Husband („Vyro maldos galia"), Lead Me, HolySpirit („Vesk mane, Šventoji Dvasia"), Prayer VVarrior („Maldos karys"), The Power ofa Praying" for Your Adult Children („Maldos už savo suaugusius vaikus galia").
Stormė su vyru Maiklu santuokoje gyvena daugiau nei keturiasdešimt metų, turi du suaugusius vaikus.

Iš aglų kalbos vertė Rūta Rušinskienė


  • Autorius: Stormie Omartian
  • Leidėjas: Upė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 214
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099576503

Kiti taip pat domėjosi


2021-10-05

Jei dar yra žmonų, kurios neturi šios knygos - būtinai įsigykite ;)

Parašykite atsiliepimą apie "Žmonos maldų galia"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Maldos knygos

Stormie Omartian pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žmonos maldų galia", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žmonos maldų galia" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žmonos maldų galia" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žmonos maldų galia"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stormie Omartian tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žmonos maldų galia" perkama kartu