0

Zodiakas - žmogaus ir visatos raktas

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Zodiakas - žmogaus ir visatos raktas

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786098050592

2020-12-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Zodiakas - žmogaus ir visatos raktas" aprašymas

Žinomas filosofas ir dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas (1900–1986) gimė Bulgarijoje. 1937 metais jis persikėlė į Prancūziją. Ten jis skleidė savo mokymą beveik pusę amžiaus – iki pat mirties. Esmingiausias Omraamo Mikhaelio Aivanhovo mokymo teiginys tas, kad mes, šios planetos gyventojai, teisingai supratę Jėzaus žinią, turime kurti naują pasaulį, naują teisingumą, naują žmonių bendruomenę, idant žemėje prasidėtų Dangaus Karalystė.


Šioje knygoje Omraamas Mikhaelis Aivanhovas kalba apie Zodiako ženklus ir jų sąryšį su įvairiais mūsų kultūros reiškiniais bei jų atspindžius mitologijoje ir Šventajame Rašte.


"Įšventintųjų mokslas moko, kad mes gyvename panirę į fluidinį vandenyną. Šis fluidas toks jautrus, kad viskas jame įsirašo: nereikšmingiausias iš mūsų veiksmų, lengviausia iš mūsų emocijų, greičiausiai pralekianti mūsų mintis. Indai šią fluidinę materiją vadina akaša. Akaša turi savybę fiksuoti visa, kas vyksta visatoje.

Šis fluidas, ši akaša, kurioje viskas įsispaudžia ir kurioje viskas atsispindi, tęsiasi iki visatos pakraščių, o juos mums nurodo Zodiako ribos, nes Zodiako juosta simbolizuoja erdvę, kurią Dievas nužymėjo pasauliui kurti. Pasak Įšventintųjų mokslo, dvylikos Zodiako ženklų eilės tvarka atskleidžia sukūrimo etapų eiliškumą."Iš prancūzų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

Parašykite atsiliepimą apie "Zodiakas - žmogaus ir visatos raktas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Omraam Mikhael Aivanhov parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Zodiakas - žmogaus ir visatos raktas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Zodiakas - žmogaus ir visatos raktas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Zodiakas - žmogaus ir visatos raktas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Zodiakas - žmogaus ir visatos raktas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Omraam Mikhael Aivanhov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Zodiakas - žmogaus ir visatos raktas" perkama kartu