0

Žodynas: XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai

  • Nuolaida knygai -53%
4.5
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 3,29 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 3.70 € (53%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-11-05 Roberts

labai gera

Informacija

Žodynas: XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai

  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 566
  • ISBN ar kodas: 9986-856-67-1

2020-09-30 3.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žodynas: XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai" aprašymas

Jau kelis dešimtmečius autorius rašo vertingus, visuomenei ypač naudingus ir įdomius žodynus. Savo darbuose jis mini įvairiausius svarbių įvykių dalyvius, istorinių laikotarpių liudytojus, žymius mokslininkus, meno žmones, politikus.

Šioje knygoje jis enciklopediškai trumpai aprašo svarbiausius XX amžiaus įvykius, sąvokas, mitus.


Šis žodynas nėra XX amžiaus kronika, chronologinė lentelė ar biografijų sąrašas, nėra jis nei enciklopedija, nei leksikonas įprastine reikšme. Tai labai subjektyvus temų rinkinys, kuriam daugiausia reikšmės turėjo signalinė pavadinimo vertė. Tiek temų atranka, tiek straipsnių turiniu stengtasi perteikti to šimtmečio charakterį, atmosferą, pažiūras ir prietarus, mentalitetą, koloritą ir savitumą, bandyta pažvelgti į tą epochą tarytum iš šalies.


Žodyno straipsnius būtų galima sąlygiškai grupuoti pagal sritis, tokias kaip politika, ekonomika, technika, mokslas, karai, revoliucijos, sukilimai, mūšiai, papročiai, menas, literatūra, architektūra, organizacijos, sportas, mitai (nes ir XX amžiuje jų netrūko - pakanka prisiminti NSO, jetį, Bermudų trikampį, Loch Neso pabaisą), pavardės, dainos, aforizmai ir t. t. ir pan.Straipsnių antraštėse nerasite šiame amžiuje gyvenusių žmonių pavardžių - daugių daugiausia tik jų epitetus arba pravardes.

2013-11-05

labai gera

2013-10-07

yra ir žinomų, bet ir daug nežinomų dalykų. Gali skaityti po truputį turėdamas laisvo laiko

Parašykite atsiliepimą apie "Žodynas: XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žodynas: XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai, kurią skaitytojams dovanoja Władysław Kopaliński. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Władysław Kopaliński su knyga Žodynas: XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žodynas: XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Władysław Kopaliński. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žodynas: XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žodynas: XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai" perkama kartu