0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žodynas. XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -53%
Kaina internetu: 3,29 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 3.70 € (53%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-11-05 Roberts

labai gera

Žodynas. XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai


2021-06-30 3.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žodynas. XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai" aprašymas

Jau kelis dešimtmečius autorius rašo vertingus, visuomenei ypač naudingus ir įdomius žodynus. Savo darbuose jis mini įvairiausius svarbių įvykių dalyvius, istorinių laikotarpių liudytojus, žymius mokslininkus, meno žmones, politikus. Šioje knygoje „Žodynas. XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai“ jis enciklopediškai trumpai aprašo svarbiausius XX amžiaus įvykius, sąvokas, mitus.

Šis „Žodynas. XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai“ nėra XX amžiaus kronika, chronologinė lentelė ar biografijų sąrašas, nėra jis nei enciklopedija, nei leksikonas įprastine reikšme. Tai labai subjektyvus temų rinkinys, kuriam daugiausia reikšmės turėjo signalinė pavadinimo vertė. Tiek temų atranka, tiek straipsnių turiniu stengtasi perteikti to šimtmečio charakterį, atmosferą, pažiūras ir prietarus, mentalitetą, koloritą ir savitumą, bandyta pažvelgti į tą epochą tarytum iš šalies.

Žodyno straipsnius būtų galima sąlygiškai grupuoti pagal sritis, tokias kaip politika, ekonomika, technika, mokslas, karai, revoliucijos, sukilimai, mūšiai, papročiai, menas, literatūra, architektūra, organizacijos, sportas, mitai (nes ir XX amžiuje jų netrūko - pakanka prisiminti NSO, jetį, Bermudų trikampį, Loch Neso pabaisą), pavardės, dainos, aforizmai ir t. t. ir pan.Straipsnių antraštėse nerasite šiame amžiuje gyvenusių žmonių pavardžių - daugių daugiausia tik jų epitetus arba pravardes.


  • Autorius: Władysław Kopaliński
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2001
  • Knygos puslapių skaičius: 566
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-856-67-1

2013-11-05

labai gera

2013-10-07

yra ir žinomų, bet ir daug nežinomų dalykų. Gali skaityti po truputį turėdamas laisvo laiko

Parašykite atsiliepimą apie "Žodynas. XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Žinynai

Władysław Kopaliński parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žodynas. XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žodynas. XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žodynas. XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žodynas. XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Władysław Kopaliński tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žodynas. XX amžiaus įvykiai, sąvokos ir mitai" perkama kartu