0

Žodžių galia: paprastas kelias švęsti, džiaugtis ir teigti gyvenimą (2-as leidimas)

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 4,39 €
Kaina knygyne: 5,79 €*
Sutaupote: 1.40 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žodžių galia: paprastas kelias švęsti, džiaugtis ir teigti gyvenimą (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • ISBN ar kodas: 9786094240966

2021-01-31 4.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žodžių galia: paprastas kelias švęsti, džiaugtis ir teigti gyvenimą (2-as leidimas)" aprašymas

Nors gyvename žodžių okeane, retai pripažįstame žodžio galią pakylėti ar žeminti, įkvėpti ar varžyti, padėti ar sužeisti. Knygoje "Žodžių galia"pateikti paprasti būdai, kaip galime pakeisti savo pačių ir aplinkinių gyvenimus. Perskaitykite šį knygų pasaulio perlą ir neįkainojamą išmintį pritaikykite praktikoje.

Hal Urban daugelį metų buvo vidurinės mokyklos mokytojas ir dėstė San Francisko universitete. Taip pat jis yra žymus „Asmenybės ugdymo“ judėjimo lyderis ir nuolat pasisako Nacionalinėse konferencijose, mokyklose ir bendruomenių susirinkimuose. Būdamas vienišas tėvas jis užaugino tris sūnus, o dabar su žmona Cathy gyvena Redwoode, Kalifornijoje.

Iš anglų kalbos vertė Adomas Lapinskas

Parašykite atsiliepimą apie "Žodžių galia: paprastas kelias švęsti, džiaugtis ir teigti gyvenimą (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Bendravimo menas, kūno kalba

Hal Urban parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žodžių galia: paprastas kelias švęsti, džiaugtis ir teigti gyvenimą (2-as leidimas), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žodžių galia: paprastas kelias švęsti, džiaugtis ir teigti gyvenimą (2-as leidimas) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žodžių galia: paprastas kelias švęsti, džiaugtis ir teigti gyvenimą (2-as leidimas) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žodžių galia: paprastas kelias švęsti, džiaugtis ir teigti gyvenimą (2-as leidimas)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Hal Urban tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Žodžių galia: paprastas kelias švęsti, džiaugtis ir teigti gyvenimą (2-as leidimas)" perkama kartu