⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žodžių lietus

Kaina: 19,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žodžių lietus" aprašymas

Ugdymo priemonė "Žodžių lietus"skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus ir pradinių klasių mokiniams turtinti aktyvųjį žodyną apibendrinamosiomis sąvokomis.

Leidinyje yra 34 sąvokos, kiekvienai apibendrinamąjai sąvokai skirti 5 piešiniai ir 5 žodžiai. Apibendrinamosios sąvokos pateikiamos sunkėjančia tvarka: visų pirma supažindinama su vaiko artimojoje aplinkoje matomais daiktais, vėliau, su rečiau kasdienėje kalboje vartojamais žodžiais, įlekiant išplėsti ir turtinti žodyną, pateikiamos užduotys, nurodoma apibūdinti kiekvieną iš nurodytų šių daiktų.

Užduotys:
• Parodyk ir pavadink daiktą.
• Apibūdink nupieštą daiktą.
• Kuo ypatingas šis daiktas?
• Kuo ypatinga ši daiktų grupė?
• Pasakyk daugiau šios sąvokos žodžių.
• Sugalvok sakinių su apibendrinamosiomis sąvokomis.
• Sukurk pasakojimą pagal pasirinktą apibendrinamųjų sąvokų grupę.

Ugdymo priemonė "Žodžių lietus" lavina vaikų atmintį, mąstymo ir dėmesio procesus, nes galima žaisti įvairius žaidimus.
• "Kas slepiasi po šiuo paveikslėliu?" (Uždengiant vieną ar kelis paveikslėlius.)
• „Kukio paveikslėlio trūksta?"
• "Kurioje vietoje buvo nurodytas paveikslėlis?"
• „Kas drevėje gyveno?"
• „Kur auga vaisiai?"
• „Kodėl svarbu sveikai maitintis?"
• „Kam reikalingi žmogui buitiniai prietaisai?"
• „Kuo naudingi žmogui naminiai paukščiai?"
• „Kokius mokymo reikmenis privalo turėti mokinys" ir pan.
Kūrybiškai mąstant galima sugalvoti ir įvairių kitų žaidimų, užduočių.

Ugdymo priemonė padės ugdantiems mokytojams ir tėvams turtinti aktyvųjį vaikų žodyną, lavins atmintį, dėmesį, mąstymą, plės pažintinės veiklos gebėjimus. Ugdymo(si) priemonėje „Žodžių lietus" lašeliais krinta 340 žodžių (iš jų 170 su paveikslėliais), kurie praturtins gražią lietuvišką vaiko kalbą.
Naudodamiesi šia priemone, nuosekliai versdami paveikslėlių korteles, vaikai gebės sudėti į vieną eilę po 5 tos pačios grupės žodžius.
Sunkinant užduotį, kitose kortelių pusėse vaikas turės surasti parašytus, bet be paveikslėlių tos pačios grupės žodžius, sudėti juos į vieną eilę ir rasti užrašytą atsakymą.

Kortelių su žodžiais skiriama papildoma užduotis - ne tik pasakyti vienos ar kitos apibendrinamosios kategorijos žodžius, bet ir apibūdinti patį daiktą, atskleidžiant jo paskirtį, išvaizdą ir kt. savybes. Užduočiai palengvinti kiekvienam parašytam žodžiui pateikiama po 2 galimus apibūdinimo pavyzdžius, o kitus vaikas sugalvoti turi pats.
Vaikas skatinamas vartoti sudėtingesnius, vaizdingus, sudurtinius žodžius.
Metodiškai parengta ugdymo priemonė skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus ir pradinių klasių mokinių kalbai lavinti, aktyviam žodynui turtinti apibendrinamosiomis sąvokomis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žodžių lietus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žodžių lietus", kurį pristato Aistė Fiurst, Laima Paulauskienė, Loreta Angilovienė. Siūlome ne tik išsamų "Žodžių lietus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aistė Fiurst, Laima Paulauskienė, Loreta Angilovienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žodžių lietus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žodžių lietus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žodžių lietus" perkama kartu