Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žodžių sąrašas

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žodžių sąrašas" aprašymas

Knygoje „Žodžių sąrašas“ pasakojama apie Letą – paskutinę žodininkę ekologinę katastrofą išgyvenusiame pasaulyje. Mergaitės pareiga – rinkti ir saugoti senus žodžius, kad niekas nenueitų veltui. Tačiau neilgai trukus paaiškėja, kad ne visi žodžiai yra tiesa ir ne visi nutylėjimai – melas.


Knygos „Žodžių sąrašas“ autorės Patricia’os Forde kūriniai airių kalba jaunimui įtraukti į skaitomiausių knygų sąrašus Airijoje.

2015 m. „Žodžių sąrašas“ pelnė „White Raven Award“ apdovanojimą. Jį skiria tarptautinė jaunimo biblioteka Miunchene, kasmet atrenkanti naujas, dėmesio vertas knygas jaunimui.
2016 m. knyga įtraukta į skaitomiausių Airijos knygų sąrašą „Children’s Books Ireland Award“. Tai prestižiškiausias vaikų literatūros apdovanojimas Airijoje, skiriamas už puikią literatūrą vaikams anglų arba airių kalba.
2018 m. JAV vaikų literatūros bibliotekų asociacija šią knygą įtraukė į vertingų kūrinių sąrašą „Notable Children’s Books List“. Asociacija, vienijanti JAV bibliotekas, į šį sąrašą atrenka geriausias iš kelių tūkstančių pretenduojančių knygų paaugliams.

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė


  • Autorius: Patricia Forde
  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x22
  • ISBN ar kodas: 9786094731303

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žodžių sąrašas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žodžių sąrašas", kurį pristato Patricia Forde. Siūlome ne tik išsamų "Žodžių sąrašas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Patricia Forde. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žodžių sąrašas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žodžių sąrašas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žodžių sąrašas" perkama kartu