AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Žodžių žaismas. Liaudies išminties abėcėlė (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 3.89 SoldOut

Knygos "Žodžių žaismas. Liaudies išminties abėcėlė (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Šiandien Jūs pavargote, kažkas sugadino nuotaiką, o gal apskritai ne ta koja išlipote iš lovos? Paimkite į rankas šį leidinį, perskaitykite vieną ar kitą posakį, taikliai ir lakoniškai išreikštą mintį, ir patikėsite, kad velnias, t.y. kasdienybė, visai ne tokia juoda, kaip kartais atrodo... O jei išties prispaudė bėda, visada galima rasti išeitį...

„Žodžių žaismas. Liaudies išminties abėcėlė“ - tai šmaikščių ir pamokančių posakių, patarlių ir priežodžių rinkinys kiekvienam skaitytojui praskaidrinsiantis kasdienybę, atskleisiantis vaizdingos ir sodrios liaudiškos kalbos grožį. Pasklaidykite liaudies išminties abėcėlę. Amžių patikrinta senolių patirtis pravers ir naujame tūkstanmetyje...

Knyga „Žodžių žaismas. Liaudies išminties abėcėlė“ sudaryta remiantis prieškario ir pokario Lietuvoje išleistais tautosakos rinkiniais, o taip pat šiuolaikinėje periodinėje spaudoje, spausdintais tekstais.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Salybus
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 11x16, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 995598371X-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žodžių žaismas. Liaudies išminties abėcėlė (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žodžių žaismas. Liaudies išminties abėcėlė (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žodžių žaismas. Liaudies išminties abėcėlė (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žodžių žaismas. Liaudies išminties abėcėlė (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žodžių žaismas. Liaudies išminties abėcėlė (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žodžių žaismas. Liaudies išminties abėcėlė (knyga su defektais)" perkama kartu