0

Zoja ir išdidusis amerikietis

Informacija

Zoja ir išdidusis amerikietis

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094068577

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Zoja ir išdidusis amerikietis" aprašymas
"Zoja ir išdidusis amerikietis" - penktasis serijos "Balforų šeimos paveldėtojos" romanas.

Visi tik ir kalba apie Zoją Balfor, nesantuokinę paveldėtoją! Nuskridusi į Niujorką daugiau sužinoti apie savo šeimą, ji nusprendžia pasilinksminti ir nustebindama net save pačią praleidžia naktį su žaviu nepažįstamuoju...
Pamažu silpstant regėjimui, Manhatano magnatas Maksas Monro ima atsiriboti nuo išorinio pasaulio – žmona ir vaikas į jo planus tikrų tikriausiai neįtraukti! Ar pavyks Zojai sutirpdyti ledinę vyro širdį – vyro, kuris nė negalės matyti būsimo savo vaiko?

Ankstesni serijos Balforų šeimos paveldėtojos romanai:
M. Reid. Mija ir galingasis graikas
S. Kendrick. Ketė ir žavingasis ispanas
I. Grey. Emilė ir skandalingasis princas
K. Lawrence. Sofija ir karštasis sicilietis

Iš anglų kalbos vertė Inga Stančikaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Zoja ir išdidusis amerikietis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Zoja ir išdidusis amerikietis, kurią skaitytojams dovanoja Kate Hewitt. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kate Hewitt su knyga Zoja ir išdidusis amerikietis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Zoja ir išdidusis amerikietis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kate Hewitt. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Zoja ir išdidusis amerikietis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Zoja ir išdidusis amerikietis" perkama kartu