0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Zoologijos testai ir užduotys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 1.16 SoldOut

Knygos "Zoologijos testai ir užduotys" aprašymas

Priemonė "Zoologijos testai ir užduotys" skirta savarankiškam darbui: įvairioms sąvokoms aiškintis, užduotims atlikti, išvadoms daryti.

Ji turėtų būti naudinga 8 klasių moksleiviams ir dvyliktokams - pakartoti zoologijos kursą, pasirengti valstybiniam biologijos egzaminui.

Taip pat ji pravers visiems, kurie ketina dalyvauti biologijos konkursuose ir olimpiadose.


  • Autorius: Eugenija Žemgulienė
  • Leidėjas: Arlila
  • Išleidimo metai: 2001
  • Knygos puslapių skaičius: 127
  • ISBN ar kodas: 9986-810-32-9

Parašykite atsiliepimą apie "Zoologijos testai ir užduotys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Zoologijos testai ir užduotys", kurią skaitytojams dovanoja Eugenija Žemgulienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eugenija Žemgulienė su knyga "Zoologijos testai ir užduotys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Zoologijos testai ir užduotys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eugenija Žemgulienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Zoologijos testai ir užduotys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Zoologijos testai ir užduotys" perkama kartu