0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žudant Dzeusą

Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 7.50 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žudant Dzeusą" aprašymas

Jaunosios kartos lietuvių rašytojas Mindaugas Jonas Urbonas pristato trečiąją savo knygą „Žudant Dzeusą“. Romanas mes intelektualinį iššūkį skaitytojui ir vers pasukti galvą sprendžiant asociacijų rebusą besidriekiantį sąmonėje ir pasąmonėje.

Pamąstykime, kaip susijęs graikų dievų valdovas Dzeusas su nuostabiąja dainininke Amy Winehouse? Koks ryšys tarp aguonos grūdelio ir didingų ledynų? Ar abejingumas bei lūkesčiai yra panašūs, o kokios sąsajos glūdi tarp banginio ir seno sulaužyto motociklo? Panirkite į šių asociacijų galvosūkį, banguojantį per visus sąmonės bei pasąmonės sluoksnius. Romanas „Žudant Dzeusą“ atskleis jų ryšius ir ištrauks į paviršių praeities bei ateities saitus.

Šalia Arkties gyvena dėstytojas Martinas. Klimato kaita verčia jį stebėti nesustabdomus pokyčius. Vietovę bando užkariauti valstybės, kurios planuoja čia kasti naftą. Šylantis klimatas tirpdo ledynus ir netikėtai atveria milžiniškus nepažįstamos civilizacijos griaučius. Nagrinėdamas istoriją Martinas susiduria su žmonių abejingumu. Jiems nerūpi praeitis, visi paskendę šių dienų iššūkiuose. Dėstytojas nepritampa realybėje, o supanti aplinka vis dažniau sukelia asociatyvias mintis. Šios mintys gramzdina į prisiminimus apie vaikystę ir jos metu patirtas traumas bei nepavykusius santykius su tėvu. Vyras supranta, kad daugybė praeities patirčių persikėlė ir į dabartinį gyvenimą.

Bijodamas išprotėti, dėstytojas pradeda rašyti. Atsiribojęs nuo viso pasaulio jis kuria istoriją apie tirpstančių ledynų atvertus milžinų kaulus. Martinas tikisi savo žodžiais įpūsti gyvybės šioms istorinėms iškasenoms. Tekste aprašydamas išgalvotą milžinų civilizaciją, jis nejaučia, kad tuo pačiu pasakoja ir savo gyvenimo istoriją.

„Žudant Dzeusą" – pasakojimas apie vieno žmogaus stiprybės paieškas. Tai modernus ir intelektualus kūrinys.

Mindaugas Jonas Urbonas šiuolaikinis lietuvių rašytojas. 2016-tais metais jis pristatė pirmąją savo novelių knygą „Dvasių urna“. Už debiutinį prozos kūrinį Mindaugas Jonas Urbonas buvo apdovanotas Augustino Griciaus literatūrine premija, o „Dvasių urna“ tais metais įtraukta į kūrybiškiausių knygų dvyliktuką. Taip pat šis leidinys laimėjo ir „Lietuvos rašytojų sąjungos“ pirmosios knygos konkursą. 2017-tais metais pasirodė autoriaus romanas „Šimtmečių melancholija“, kuriame rašytojas žaismingai pažvelgė į Vilnių bei jo atsiradimo legendą.Parašykite atsiliepimą apie "Žudant Dzeusą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Žudant Dzeusą", kurią skaitytojams dovanoja Mindaugas Jonas Urbonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mindaugas Jonas Urbonas su knyga "Žudant Dzeusą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žudant Dzeusą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mindaugas Jonas Urbonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žudant Dzeusą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žudant Dzeusą" perkama kartu