0

Žudikas be veido

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Žudikas be veido

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9789955232018

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žudikas be veido" aprašymas

Henningas Mankellis (Henning Mankell, gim. 1948) – garsus švedų rašytojas, kurio knygos skaitomos daugiau nei trisdešimtyje pasaulio šalių. Jis ne kartą pripažintas geriausiu Švedijos detektyvų kūrėju. Tarptautinio pasisekimo sulaukė parašęs detektyvinių romanų seriją apie ryškaus charakterio inspektorių Kurtą Valanderį. "Žudikas be veido" – pirmoji šios serijos knyga.

Atokiame Švedijos kaime žiauraus nusikaltimo aukomis tampa vyresnio amžiaus ūkininkų pora. Net visko matę policininkai sukrėsti. Sunku įsivaizduoti, kas galėjo taip šaltakraujiškai susidoroti su iš pirmo žvilgsnio ramiai ir kukliai gyvenusiais žmonėmis. Nepasitvirtinus spėjimams dėl keršto ar apiplėšimo motyvų, bylą tiriančiam inspektoriui Kurtui Valanderiui lieka vienintelė išeitis – remtis paskutiniu sunkiai sužeistos moters liudijimu – vieninteliu jos ištartu žodžiu „Užsienietis...“.

Vietinės spaudos išplatinta žinia dar labiau apsunkina tyrimą. Nepasitenkinimo banga kyla imigrantų stovyklose – nužudomas atvykėlis iš Somalio...

Parašykite atsiliepimą apie "Žudikas be veido"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žudikas be veido, kurią skaitytojams dovanoja Henning Mankell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Henning Mankell su knyga Žudikas be veido jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žudikas be veido patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Henning Mankell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žudikas be veido palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žudikas be veido" perkama kartu