0

Zuika dar gyvas

  • Nuolaida knygai -34%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 2.30 € (34%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
2019-11-28

Informacija

Zuika dar gyvas

  • Leidėjas: Vytautas Račickas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 203
  • ISBN ar kodas: 9955-466-13-8

2020-09-30 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Zuika dar gyvas" aprašymas

Meškučių žiniuonė senutė Matiukienė mirdama užsimena apie paslaptingą Juodąją knygą. Zenonas Zuika (apysakos "Zuika Padūkėlis" pagrindinio herojaus Rimanto Zuikos dvynys) įtiki, kad Juodosios knygos autorius - velnias ir kad joje surašytos visos žmonių ydos, dėl kurių jie kenčia.
Juodąją knygą būtina surasti, sunaikinti, ir visi žmonės bus laimingi.

2019-11-28

Parašykite atsiliepimą apie "Zuika dar gyvas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Zuika dar gyvas, kurį parašė Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų Zuika dar gyvas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Zuika dar gyvas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Zuika dar gyvas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Zuika dar gyvas" perkama kartu