⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Zuikelis drąsuolis

Kaina: 1,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 1.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Zuikelis drąsuolis" aprašymas

Lietuvių liaudies pasaka apie mažą pilką zuikelį, kuris gyveno visų bijodamas, o labiausiai saugojosi miško plėšikų - lapės, vilko ir kitų. Bet kartą ežiukas patarė zuikeliui, kaip nugalėti baimę, ir sužinoti, kad ir jo kažkas bijo.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 22x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094241079

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Zuikelis drąsuolis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių liaudies pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Zuikelis drąsuolis", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Zuikelis drąsuolis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Zuikelis drąsuolis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Zuikelis drąsuolis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Zuikelis drąsuolis" perkama kartu